فهرست
بایرن مونیخ 2-1 بایر لورکوزن؛ تنها 4 امتیاز تا قهرمانی
بایرن مونیخ 2-1 بایر لورکوزن؛ تنها 4 امتیاز تا قهرمانی

بایرن مونیخ 2-1 بایر لورکوزن؛ تنها 4 امتیاز تا قهرمانی

آی اسپورت - بایرن مونیخ در هفته ی 25ام بوندس لیگا میزبان بایرلورکوزن بود این نخستین بازی بایرن بود که آن ها تماشاگر ویژه ی خود را در استادیوم نمی دیدند. بازی در غیاب اولی هوینس اولین تجربه ی مونیخی ها بود و بسیاری از کارشناسان منتظر برخورد این دو تیم پس از حواشی اخیر بودند تا عکس العمل باواریایی ها را شاهد باشند.


در این دیدار پپ از سیستم چرخشی استفاده کرد و لام، تیاگو، ریبری، آلابا و دانته را روی نیمکت گذاشت تا به بازیکنانی مانند فن بویتن، کونتنتو بازی بدهد.


بازی به مانند همیشه با تملک بایرن آغاز شد آن ها از همان ابتدا حملات خود را از چپ و راست بر روی دروازه ی لورکوزن ترتیب دادند و با توجه به انتقادات اخیر بکن باوئر در مورد عدم شوت زنی مونیخی ها با حضور شواین اشتایگر و کروس قدرت شوت زنی تیم هم افزایش یافته بود و بارها شاهد استفاده از این تاکتیک در طول نیمه نخست بودیم.


اما علی رغم حملات پر فشار بایرن، آن ها برای گلزنی تا دقایق آخر نیمه نخست منتظر ماندند تا در دقیقه 44 روی ضربه ی سر دیدنی ماندزوکیچ اولین گل بازی بدست آید و دو تیم با همین نتیجه به رختکن بروند.

گل نخست بایرن توسط ماندزوکیچ


گلزنی ماندزوکیچ بایرن را پیروز راهی رختکن کرد


نیمه دوم هم با برتری بایرن آغاز شد و تنها 7 دقیقه پس از سوت آغاز بازی بود که حرکت رو به جلوی کونتنتو در گوشه ی سمت چپ لورکوزن با ضربه ی ایستگاهی همراه شد تا باستین شواین اشتایگر با یک ضربه ی زیبا گل دوم مونیخی ها را به ثمر برساند.

رئیس بازگشت خود را با ضربه ی ایستگاهی زیبا جشن گرفت


در ادامه هم بایرن فرصت هایی داشت که می توان به شوت زیبای ریبری که در دقیقه 65 جایگزین روبن شده بود اشاره کرد. 


در ثانیه های انتهایی وقت اضافه بود که اشتفان کیسلینگ موفق شد با ضربه ی سر زیبا از درون محوطه ی شش قدم دروازه ی بایرن را باز کند تا دیدار دو تیم با نتیجه 2 بر 1 به پایان برسد بدین ترتیب بایرن با 23 امتیاز اختلاف در صدر جدول باقی ماند و لورکوزن هم به رده ی چهارم سقوط کرد.


     
آی اسپورت
2014-03-15 23:24:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر