فهرست
مورد عجیب نسل 98: مردان معترض
مورد عجیب نسل 98: مردان معترض

مورد عجیب نسل 98: مردان معترض

آی اسپورت - علی دایی و محمد خاکپور دو بازیکن یکی از رویایی ترین تیمهای ملی فوتبال تاریخ کشورمان بوده اند اما این دو عضو تیم رویایی 98 با کارهایی که طی هفته گذشته انجام دادند خودشان را در معرض شدیدترین انتقادها قرار دادند.
از علی دایی شروع کنیم که قبل از بازی پرسپولیس و صبا کلی به خاطر تغییر زمان این بازی گله کرد و گفت خیلی ها دنبال سو استفاده از نام هادی نوروزی هستند اما خود او بعد از بازی تیمش و در حالیکه هیچ صحنه مشکوک داوری به ضرر تیمش وجود نداشت، داور را متهم کرد که نخواسته در این شرایط، غمی بر غم های پرسپولیس اضافه کند.
محمد خاکپور هم که بعد از چند روز دوباره در تیم امید ماندنی شد، در شرایطی بحث شان کاری را دلیل اختلافش با مسئولان فدراسیون فوتبال عنوان کرده که گفته می شود او به خاطر کم بودن رقم قراردادش نسبت به حقوق کارلوس کی روش، از فدراسیون گلایه مند بوده. اگر این خبر صحت داشته باشد باید از محمد خاکپور پرسید چطور او که در کارنامه مربیگری اش، تنها هدایت استیل آذین در چند بازی دیده می شد، خودش را با کارلوس کی روشی مقایسه کرده که نیازی به معرفی ما ندارد.

کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-20 15:14:41
نظر دهید

۳ نظر
666666
سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۰:۵۰
خاکپور با تیم امید یه کاری کرد ولی کی روش با جو سازی داره جلو میره
بی حیاها
سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۰۰
رسانه رسمی کارلوس کیروش isport
امین
سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۳۵
«...باید از محمد خاکپور پرسید چطور او که در کارنامه مربیگری اش، تنها هدایت استیل آذین در چند بازی دیده می شد، خودش را با کارلوس کی روشی مقایسه کرده که نیازی به معرفی ما ندارد...» واقعا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر