فهرست
کرار تهدید کرد: آخر هفته به فیفا شکایت می‌کنم
کرار تهدید کرد: آخر هفته به فیفا شکایت می‌کنم

کرار تهدید کرد: آخر هفته به فیفا شکایت می‌کنم

آی اسپورت - جاسم کرار هافبک عراقی استقلال که شب گذشته روی صفحه اینستا گرام خود مطلبی را در تشریح شرایط فعلی اش در باشگاه استقلال منتشر کرده بود برای رسیدن به وضعیتی روشن در باشگاه استقلال از طریق مدیر برنامه هایش تقاضای دریافت رضایتنامه کمرده تا از این باشگاه جدا شود.
طاهر سعید مدیر برنامه های کرار در این باره گفت: متأسفانه شرایط در باشگاه استقلال به گونه ای پیش رفته که ما مجبور شدیم برای رهایی از این وضعیت تقاضای دریافت رضایتنامه کرار را به باشگاه تقدیم کنیم. تا پایان این هفته به باشگاه استقلال فرصت داده ایم که مشکلات کرار را حل کنند. یا باشگاه پول کرار را تا این زمان تسویه می کند یا برایش خانه ای که وعده کرده تهیه می کند و یا رضایتنامه اش را صادر می کند تا این بازیکن بتواند در باشگاهی دیگر مشغول شود و به زندگی اش رسیدگی کند. این بلاتکلیفی برای کرار باعث بروز لطمات روحی شده است و من به عنوان مدیر برنامه این بازیکن موظف هستم برای احقاق حقوقش تلباش کنم.»
سعیدی در این باره که تا چه زمان برای این موضوع صبر می کنند گفت: «تا پایان این هفته صبر خواهیم کرد ولی هفته بعد در اولین روزی که فدراسیون فوتبال باز شود از باشگاه استقلال شکایت خواهیم کرد. قبلا هم یک نامه در همین ارتباط به فدراسیون فوتبال داده ام و رونوشت آن را به باشگاه استقلال و فیفا هم ارسال کرده ام که در جریان باشند که ما یکباره اقدام به این کار نمی کنیم.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-20 12:16:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر