فهرست
پدر طارمی: قلعه‌نویی هم مهدی را می‌خواست
پدر طارمی: قلعه‌نویی هم مهدی را می‌خواست

پدر طارمی: قلعه‌نویی هم مهدی را می‌خواست

آی اسپورت - روز گذشته در هفته یازدهم لیگ دسته اول ایرانجوان بوشهر با نتیجه دو بر یک نساجی مازندران را شکست داد. گل دوم ایرانجوان در دقیقه 65 و با یک ضربه پنالتی چیپ زده شد و همه را به یاد پنالتی چیپ مهدی طارمی انداخت. این ضربه پنالتی را محمد طارمی زد. برادر بزرگ‌تر مهدی طارمی.
پدر مهدی طارمی درباره محمد می‌گوید: «محمد فوتبالش خیلی تکنیکی‌تر از مهدی است اما متأسفانه حرف‌شنوی ندارد. متأسفانه او کمی دنبال حاشیه است و به همین دلیل به حقش نرسید وگرنه او هم هم‌اکنون باید در تیم‌های بزرگ بازی می‌کرد.محمد پسر لجبازی است با این حال من او را به سال گذشته که درخشان سرمربی بود به پرسپولیس معرفی کردم اما درخشان گفت که باید با مهدی صحبت کند و در پایان هم اتفاقاتی رخ داد که او به پرسپولیس نرفت. همچنین او را به گسترش فولاد هم معرفی کردم که سرمربی این تیم فقط به محمد گفته بود چند روپایی بزند و پس از آن او را رد کرد. آنقدر در تبریز معطل شد که زمانی که مایلی‌کهن در صبا بود هم نتوانست به این تیم برود چرا که مایلی‌کهن هم او را می‌خواست.»
پدر طارمی درباره مهدی هم به نکته جالبی اشاره می‌کند: «مهدی بازی‌های بسیار خوبی در ایران جوان انجام می‌داد و ما سی‌دی گل‌های او را به پرسپولیس و استقلال فرستادیم. اتفاقا مهدی در دیدار فینال جام حذفی که بین شاهین و استقلال برگزار شد به خاطر مسائل سربازی و مدرسه نتوانست تیم را همراهی کند وگرنه زودتر انتخاب می‌شد. به هر حال پس از اینکه ما سی‌دی او را برای علی دایی و امیر قلعه‌نویی فرستادیم دایی او را پسندید و با ما صحبت کرد. البته قلعه‌نویی هم چند روز بعد به سراغ ما آمد و اعلام کرد که حاضر است پول بیشتری بدهد اما چون ما صحبت کرده بودیم دیگر نتوانستیم این کار را انجام بدهیم زیرا از نظر اخلاقی درست نبود. »

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-20 13:16:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر