فهرست
درباره مهمان‌های جذابِ این هفته نود: ستـــــــونید!
درباره مهمان‌های جذابِ این هفته نود: ستـــــــونید!

درباره مهمان‌های جذابِ این هفته نود: ستـــــــونید!

آی اسپورت- شیطنت. وقتی نود بعد از مدت ها صاحبِ دو مهمان جذاب در استودیوی یازده شد، این اولین کلمه ای بود که درباره میلاد و مهرداد محمدی به ذهن می رسید. مهرداد که ظاهرا بچه شرورتر خانواده بود، حرف هایش را با یک تبریکِ اشتباهی آغاز کرد اما به جای هول شدن، به جای باختن قافیه و از دست دادن تسلط در اولین حضور روی آنتن زنده، تنها سرش را پایین انداخت و خندید و لحظاتی بعد با اشاره به تعطیل بودن هیات های عزاداری در محله برای تماشایِ نود، دوباره تعجب را روی صورت مجری نود بازگرداند. شاید بر خلاف بسیاری از بخش های گفتگوی کم اتفاق نود، این بار عادل بیشتر به چشم نمی آمد وستارگی را، به برادران تاچیوانای فوتبال ایران سپرده بود. 
میلاد و مهرداد محمدی، داستان های سینماییِ عجیبی برای روایت کردن داشتند. آن ها چند ماه به صورت همزمان با پیراهن شماره 3 یک باشگاه به میدان می رفتند تا خاطره دوقلوهای شعبده باز فیلمِ «پرستیژ» نولان را زنده کنند. دوقلوهایی که مثل تکیه کلام مورعلاقه میلاد، «ستون‌»های این فصل راه آهن هستند، زمانی روی سکوهای آزادی بوقچی پرسپولیس بودند و حالا روی چمن همین ورزشگاه، نفس مدافعان استقلال را گرفته اند. آن ها زمانی حتی از کلاه، توپ فوتبال می ساختند تا در پارک پا به توپ شوند. حدسِ تبدیل شدن این دو نفر به ستاره های لیگ، شاید آن روز از ذهن خیلی از رهگذرها عبور کرده باشند. 
ستاره های این روزهای تیم ملی امید، روزگار سختی را پشت سر گذاشته اند اما با درد و ناراحتی از گذشته یاد نمی کنند. آن ها هنوز وقت مرور خاطره هایِ دیزی پختن و سرِ تمرین رفتن با موتور، بلند بلند می خندند تا سوژه های مناسبی برای برنامه تلویزیونی ماه عسل نباشند. آن ها با «آقا عادل» گفتن ها روی صندلی نود و مرور حرکات تماشایی‌شان در لیگ، الهام بخش آدم های زیادی شدند. آدم های بااستعدادی که شاید در روزهای دستفروشی و پیک موتوری بودن در کوچه های بی عبورِ تهران، فکر می کنند که زمان اثبات کردن استعداد واقعی شان را از دست داده اند. مهرداد و میلاد، حالا ستون های امیدواری اند. و کاش همیشه تعویضِ منطقه زندگی در تهران، حال و هوای شان را عوض نکند. 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-10-20 16:00:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر