فهرست
میکسدزون پرسپولیس: خدایا شکرت...
میکسدزون پرسپولیس: خدایا شکرت...

میکسدزون پرسپولیس: خدایا شکرت...

آی‌اسپورت- صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس را می‌خوانید.

محسن بنگر:  بازی بسیار خوبی بود و دوتیم فوتبال با کیفیت به نمایش گذاشتند.نیمه اول برتر بودیم اما در نیمه دوم سیاه جامگان با یک تغییر هجومی تر شد، فکر نمی کردم تیم کاظمی اینقدر خوب باشد. ما مهاجمان قد بلندی داریم، همیشه در تمرینات روی ارسال ها کار می کنیم.چرا که به این سه امتیاز نیاز اساسی داشتیم.همیشه ما بیرون از خانه راحت تر بازی می کنیم. حریفان ما در تهران دفاعی بازی می کنند و استفاده از سرعت در بازی سخت می شود.اما در بیرون از تهران چون حریفان برای برد به زمین می آیند کمی هجومی تر بازی می کنند و این به ما کمک می کند. داور جوان و خوبی برای قضاوت انتخاب شده بود و به او تبریک می گویم.امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشد.آن شرایط گذشت. هادی همیشه در قلب ماست و در زمین به یاد او هستیم اما به خاطر هواداران باید دیگر تلاش کنیم و تیم به موفقیت برسد.

رضا خالقی‌فر: خدا را شکر 3 امتیاز را گرفتیم. به این برد خیلی نیاز داشتیم. ما همان ثانیه اول می‌ توانستیم گل بزنیم و اگر در آن زمان گل می‌ زدیم، حتما نتیجه بهتری به دست می‌ آوردیم. واقعا از این پیروزی خیلی خوشحالم و امیدوارم روزهای خوب پرسپولیس ادامه داشته باشد.

ایمان صادقی: واقعا امروز این بردی که آوردیم حداقل برای من لازم بود که دروازه‌بان پرسپولیس هستم. از هواداران ممنونم که آمدند و تشویق کردند و این برد تقدیم به آنها. اگر بخواهید اعتماد به نفس داشته باشید، باید در یک بازی پیروزی را تجربه کنید. بازی ذوب‌آهن هم حتما با تمرکز کافی به میدان خواهیم رفت و ان‎شاءالله که آنجا هم برنده باشیم.

فرشاد احمدزاده: خدا را شکر. 3 امتیاز مهم بود که آن را به دست آوردیم و امیدوارم با ادامه این روند به بالای جدول برسیم و حتی قهرمان شویم. باید می‌ بردیم، فقط با این بردهاست که شخصیت واقعی پرسپولیس به نمایش می‌ آید. بالاخره با پا یا با سر باید گل بزنی، خوشحالم که این کار را انجام دادم و تیمم 3 امتیاز بازی را گرفت.

مهدی طارمی: موقعیت هایمان گل نشد ولی خدا را شکر که 3 امتیاز این بازی را گرفتیم. از روزی که برنامه نود به من بند کرد و آن صحنه ها را نشان داد، دیگر پنالتی هایی که روی من انجام می‌ شود را نمی‌ گیرند. داورها الان فکر می‌کنند وقتی روی من پنالتی می‌ شود و نمی‌ گیرند، زرنگ هستند. در حالی که من واقعا قصد تمارض و فریب ندارم همانطور که همه پنالتی های قبلی من درست بوده است.

کمال کامیابی‌نیا: خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم. یک بازی روان را به نمایش گذاشتیم و در نیمه دوم نیز بازی پایاپای شد. در این مسابقه دو گل زدیم و فرصت‌های دیگری را هم داشتیم که با بدشانسی از دست رفت. البته مهم 3 امتیاز بود که به وسیله آن به بالای جدول برسیم. فکر می‌کنم با اتفاقی که افتاد باعث شد تا شرایط ما به هم بریزد اما خدا را شکر از این پس از لحاظ روحی و روانی اوضاع برای ما بهتر خواهد شد.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-20 19:50:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر