فهرست
فرهاد کاظمی: تیم خیلی بد بسته شد
فرهاد کاظمی: تیم خیلی بد بسته شد

فرهاد کاظمی: تیم خیلی بد بسته شد

آی‌اسپورت- صحبت سرمربی سیاه‌جامگان را پس از شکست مقابل پرسپولیس می‌خوانید.جسارت لازم را نداشتیم
ما اصلا جسارت لازم را که بخواهیم گل بزنیم را نداشتیم. بهترین نکته بازی فقط هواداران بودند و فقط آنها بودند که خیلی خوب عمل کردند. ما حتی زمانی که از حریف عقب افتادیم این جسارت را نداشتیم که جلو بیاییم و به آنها فشار بیاوریم علت هم به مربی برمی گردد. 

در پرسینگ اشتباه کردیم
در پرسینگ روی هر دو گل اشتباه کردیم حتی وقتی که با 4 فوروارد به دروازه پرسپولیس حمله کردیم هم نتوانستیم موقعیت زیادی ایجاد کنیم، در کل من فکر می‌کنم هنوز در شناخت بازیکنان کمی مشکل دارم و ان‎شاءالله در بازی های بعدی این مساله حل می‌ شود.

کامدار خوب کار نکرد
احمد کامدار به حرف هایی که ما زدیم توجه نکرد و نتوانست دستورات تاکتیکی ما را در زمین انجام دهد، به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که او را تعویض کنیم. ما در مورد دستورات تاکتیکی با بازیکنان خیلی صحبت کرده بودیم ولی آنها در زمین صحبت های ما را رعایت نکردند و در کل خیلی ضعیف بودند.

عنایتی 90 دقیقه جنگید
اگر می‌ توانستم امروز 6 تعویض انجام می‌ دادم؛ عنایتی 90 دقیقه در زمین پرس کرد اما بازیکنان جوان ما این کار را نکردند. 

چند بازیکن در سطح نقی زاده داریم
ما چند بازیکن در سطح علیرضا نقی زاده داریم و آنها باید بتوانند توانایی های خود را نشان دهند. شربتی امروز با 5 درصد توانی که در تمرینات می‌ گذاشت، بازی کرد و این نکته عجیب است. بازیکنان ما باید بهتر کار کنند. 

نیامدم که در لیگ بمانیم
مشهد طرفدارهای خوبی دارد و من به خاطر خاطرات خوبی که از آنها داشتم، تصمیم گرفتم این سمت را قبول کنم. تیم ما 7 هافبک وسط دارد اما هافبک کناری نداریم با این حال من نیامده ام که فقط در لیگ بمانیم. می‌ خواهیم به رتبه های بالاتر فکر کنیم، البته مربی و بازیکنان فقط 30درصد قضیه هستند و بقیه برعهده تماشاگران و رسانه ها است. 

کادرفنی قبلی را من رد نکردم
من نقشی در رفتن کادرفنی قبلی نداشتم بلکه آنها خودشان تصمیم گرفتند که استعفا بدهند. البته هر مربی ای حق دارد با کسی کار کند که با آن هماهنگ باشد و بتواند افکارش را پیاده کند. فکر می‌ کنم موضوع انتخاب دستیار برعهده سرمربی است. 

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-20 20:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر