فهرست
استیلی: با قهرمان لیگ بازی کردیم / از نتیجه راضی نیستم
استیلی: با قهرمان لیگ بازی کردیم / از نتیجه راضی نیستم

استیلی: با قهرمان لیگ بازی کردیم / از نتیجه راضی نیستم

آی‌اسپورت- حمید استیلی پس از تساوی مقابل سپاهان به سوالات خبرنگاران جواب داد.

* بازی سنگینی بود و ما در مقابل قهرمان لیگ گذشته به میدان رفتیم، از نتیجه بازی راضی نیستم چرا که در بین هواداران خودمان و با این تشویق ها و در زمین خودمان نباید با حریف به تساوی می رسیدیم، اما باید بگویم از بازی بازیکنانم راضی هستم. ما در هر دو نیمه، تیم برتر میدان بودیم، از هواداران ممنونم که حتی لحظه ای هم دست از تشویق تیم برنداشتند. 
* ما 4 مهره را برای این بازی نداشتیم، مازیار زارع که امسال برای بسیار خوب بازی کرده است به همراه آبشک و افشین و رضی پور بازیکنانی بودند که ما در این بازی نمی توانستیم از آنها استفاده کنیم. تعویض های خوبی هم داشتیم و اما باید قبول کنیم در زمان کوتاهی که داریم نمی توانیم همه کارها را انجام دهیم. ما در هفته گذشته و در اهواز به حریف مان موقعیتی ندادیم و حتی می توانستیم دروازه حریف را نیز باز کنیم، امروز و در انزلی نیز با توجه به موقعیت هایی که داشتیم می توانستیم گلزنی کنیم. 
* در بازی برابر سپاهان هم در حمله خوب بودیم و هم در دفاع، متاسفانه مسائل حاشیه ای زیادی داریم و زمانی که به تمرینات می آیم اولین هدفم این است که حواشی تیم را جمع کنم. 
*بازی سختی در برابر پرسپولیس خواهیم داشت و زارع و آبشک به آن بازی می رسند و پزشکان تیم تلاش می کنند تا آرش افشین را نیز به بازی برسانند، زمانی که ما از خوزستان آمدیم فقط یک روز تمرین کردیم و به دلیل سیل در سالن تمرین می کردیم. 
*بهرحال در مورد داوری اگر چیزی نگوییم بهتر است اما متاسفانه داور خطاهای پنجاه پنجاه را هم به نفع حریف می گرفت. بازی بعدی ما در انزلی در مقابل سایپاست، امید.ارم تا آن موقع دوستانی که وظیفه آماده کردن زمین را دارند و بسیار هم زحمت می کشند زمین را به حالت ایده آل برسانند.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-20 20:11:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر