فهرست
مجید جلالی: تراکتورسازی کلکسیونی از ستاره است
مجید جلالی: تراکتورسازی کلکسیونی از ستاره است

مجید جلالی: تراکتورسازی کلکسیونی از ستاره است

آی‌اسپورت- صحبت‌های مجید جلالی را پس از شکست مقابل تراکتورسازی می‌خوانید.

*کیفیت های تیم ما در بخش حمله کافی نیست. وقتی یک تیم می تواند در سه موقعیت دو گل بسازدو تیم دیگر از 5 و  6 موقعیت دیگر به هیچ گلی نرسد نتیجه همین می شود تراکتور کلکسیونی از ستاره هاست و من تا حالا این تیم را از نزدیک ندیده بودم آنها تیمی بسیار باکیفیتی هستند.آنها نسبت به دو بازی قبل عملکرد بهتری داشتند .

* تراکتور مجموعه ای از بازیکنان جوان و انرژیک است تیم امروز آنها بسیار کامل بود و برد را به آنها تبریک می گویم. 

*ترکیب ما نسبت به بازی های گذشته تفاوت چندانی نداشت. قبل از تعطیلی لیگ به چهار برد پیاپی دست پیدا کرده بودیم و شرایط خوبی داشتیم اما بعد از تعطیلات به علت کمبود زمان با مشکل مواجه شدیم و بازیکنی مثل ترابی به علت نبود وقت نتوانست عملکرد مناسبی در این دو بازی داشته باشد.

*ترابی بازیکن تاثیرگذار ماست اماخسته است و برای بازسازی نیاز به زمان دارد ولی ما این زمان را نداریم. در مجموع امروز بد بازی نکردیم اماوقتی تیمی در ابتدای بازی به گل می رسد شرایط بازی برایش متفاوت می شود. برعکس این موضوع هم درست است و تیمی که گل نزند در ادامه به مشکل روبه رو خواهد شد.

*یک نفر نزدیک نیمکت ما چند بار دادوفریاد می کرد و من این موضوع را ندیدم اما آقای حاجیلو معترض شدند و داور او را از بازی اخراج کرد. گفتند پسر آقای تونی این کار را انجام می دهد. 

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-20 20:16:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر