فهرست
تونی اولیویرا: شرایط سختی داریم /  دیدار مهمی را بردیم
تونی اولیویرا: شرایط سختی داریم / دیدار مهمی را بردیم

تونی اولیویرا: شرایط سختی داریم / دیدار مهمی را بردیم

آی‌اسپورت- صحبت‌های تونی الیویرا را پس از دومین برد متوالی مقابل سایپا می‌خوانید.

* ما و باشگاه در شرایط سختی به سر می بریم. همیشه صندلی های سالن کنفرانس پر بود و من اکنون از حضور اندک خبرنگاران متعجبم. بازی خوبی بود و خوشبختانه سه امتیاز ارزشمند کسب کردیم. به خصوص پس از گل دوم کاملا بازی را در اختیار گرفتیم و جا دارد به همه بچه ها خسته نباشید بگویم. بازیکنانم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

 *یک سری حرف ها هست که نمی توانم به زبان بیاورم چرا که برای ما مشکل ساز می شود. در خصوص بازی می گویم که خوشبختانه پیروز شدیم اما باید این روند رو به رشدمان را ادامه دهیم و شرایط را بهتر کنیم. تیم ما نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی کرده است و ما هنوز نتوانستیم به یک وحدت کامل دست پیدا کنیم. بازیکنان اصلی ما جدا شده اند و در نیم فصل هم ممکن است سه یا چهار بازیکن از ما جدا شوند. اما چیزی که مشخص است این است که با این ابزار باید تلاش کنیم که کیفیت تیم را بالا ببریم.
 
*در تیم ما یک سری مشکلات هست. 9 هفته می گذرد و هنوز به شرایط ثبات نرسیدیم و می توانم بگویم از این پیروزی ها خیلی خوشحالم. یک سری بازیکنان 70، یک سری 60 و گروهی 90 جلسه با ما تمرین کرده اند. اما باید کار را پیش ببریم و تیم را تقویت کنیم.

کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-20 20:21:16
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۹
yaşasın Ata Toni
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر