فهرست
مورینیو: از داور فقط پنچ ثانیه زمان برای صحبت خواستم
مورینیو: از داور فقط پنچ ثانیه زمان برای صحبت خواستم

مورینیو: از داور فقط پنچ ثانیه زمان برای صحبت خواستم

آی اسپورت- تیم چلسی در این دیدار در نیمه ی دوم دو نفر از بازیکنانش را از دست داد و گلی که از فابیان دلف دریافت کردند سبب شده با باخت به خانه برگردند.

مورینیو که در این بازی اخراج شده است تاکید دارد فقط از داور می خواسته پنج ثانیه با او صحبت کند. او می گوید:

«من ترجیح می دهم صحبتی نکنم چرا که نمی خواهم به مختل کردن بازی متهم شوم.» او به اسکای اسپورتس گفت:«من ترجیح می دهم کاری را که مجبور هستم انجام دهم. ما مجبوریم اظهار نظر نکنیم چرا که اگر حرفی بزنیم دچار مشکل خواهیم شد.»

«اگر صحب کنم بدجوری دچار دردسر می شوم. داوران هرکاری که می خواهند انجام می دهند. آن ها کارشان را انجام می دهند و به خانه می روند ونیازی هم به پاسخ دادن به خبرنگاران ندارند.»

«آن ها کارشان را انجام می دهند و وقتی کسی مثل من که سالهاست در فوتبال است از آن ها در خواست 5 ثانیه مکالمه می کند، حاضر نیستند کلامشان را عوض نیستند.»

«نه من با شما 5 ثانیه صحبت نخواهم کرد. چرا که باید در پستم باقی بمانم پستی که در مقایسه با کار داوران هیچ چیز نیست. آقای فوی من از شما خواستم فقط 5 ثانیه به من فرصت دهید.»

این مربی 51 ساله تاکید کرد او سعی کرده است با داور و کمک هایش صحبت کند و می گوید داور رفتار معقولی در قبال او نداشته است.

«آیا امکان دارد آگبونلاهور از روی نیمکت بلند شود و گردن بازیکن مرا بگیرد و کارت زرد و قرمزی در کار نباشد؟ من هیچ شانسی برای پرسیدن این سوال نداشتم و به سکوها فرستاده شدم. من دوبار از آقای فوی درخواست صحبت کردن داشتم.»

«اگر شخصی عصبانی از شما بخواهد با او صحبت کند و شما نپذیرید این منطقی است. اما اگر شخصی آرام بخواهد با شما صحبت نکد و شما نپذیرید این رفتار منطقی نیست.»

     
آی اسپورت
2014-03-16 00:49:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر