فهرست
آنچلوتی: به اسمان نگاه کردم و این پیروزی را جشن گرفتم
آنچلوتی: به اسمان نگاه کردم و این پیروزی را جشن گرفتم

آنچلوتی: به اسمان نگاه کردم و این پیروزی را جشن گرفتم

کارلوانچلوتی سرمربی رئال مادرید در واکنش به اظهار نظر خبرنگاران مبنی بر علت خشمش پس از کسب پیروزی و جشن گرفتن با مشتهای گره کرده انهم روبه طرفداران مالاگا اظهار داشت :

بسیار خوشحالم چرا که پیروز شدن در این زمین به هیچ وجه اسان نیست .از اینجا به همه این پیروزی را تبریک میگویم.خداوند بارها به من نظر کرده است و بعد از کسب این پیروزی به اسمان نگاه کردم نه به طرفداران مالاگا. ازخدای خودم تشکر کردم .

 

بازی بسیار پیچیده شد چرا که مالاگا بسیار فشار می اورد .ما فرصتهای زیادی برای 2-0 کردن نتیجه داشتیم ولی به اندازه کافی خوش شانس نبودیم.وقتی 1-0 جلو هستید همیشه خطر مساوی وجود دارد و شما رنج میکشید بازی باشکوهی انجام ندادیم اما در فاز دفاعی عالی بودیم.به حریف حتی یک فرصت گلزنی ندایدم باوجود اینکه تحت فشار بودیم. نتیجه بسیار مهم و خوبی کسب کردیم.

همیشه نمی توان با دو یا سه گل اختلاف پیروز شد .بسیار تلاش کردیم و در مجموع راضی هستم

بازی ضعیف ؟

نه بازی ضعیفی انجام ندادیم خیلی تماشایی نبودیم اما به هدفمان رسیدیم.در پاسهای نهایی اشتباهاتی داشتیم باید از بازی خوب مالاگا تقدیر کنم بسیار خوب و شجاعانه بازی کردند.

بنزما؟

دچار مشکل عضلانی شد و نتوانست به بازی ادامه دهد.

ایسکو و دی ماریا..

ایسکو به عنوان هافبک کناری عملکرد خوبی داشت و به تیم توازن می داد.دی ماریا بعد از مصدومیت بنزما به خوبی جای وی را پر کرد و بدون مشکل بازی را به پایان برد.

احساس شما قبل از ال کلاسیکو؟

تا بدینجاعملکردمان فوق العاده بوده و برای ال کلاسیکو کاملا اماده ایم 

 

 

     
آی اسپورت
2014-03-15 15:20:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر