فهرست
سوسیداد 0-4 یونایتد: آتشبازی شیاطین
سوسیداد 0-4 یونایتد: آتشبازی شیاطین

سوسیداد 0-4 یونایتد: آتشبازی شیاطین

آی اسپورت - رئال سوسیداد در دیدار رفت از دور یک شانزدهم نهایی رقابت های لیگ اروپا میزبان منچستریونایتد بود، هر چند این دیدار به دلیل محدودیت های ورود به کشور اسپانیا، در شهر تورین ایتالیا و در ورزشگاه یوونتوس برگزار شد.

دو تیم تنها دو بار دیگر و در مرحله گروهی چمپیونزلیگ در فصل 14-2013 با یکدیگر دیدار کرده بودند که یونایتد در مجموع دو دیدار 1-0 سوسیداد را شکست داده بود.

در دقایق ابتدایی بازی دو تیم فرصت هایی را روی دروازه یکدیگر به وجود آوردند که در این میان سهم منچستریونایتد بیشتر بود و دروازه بان سوسیداد با چند عکس العمل خیره کننده جلوی گلزنی مهاجمان یونایتد را گرفت.

در دقیقه 27 بازی برونو فرناندز موفق شد اولین گل مسابقه را برای منچستریونایتد به ثمر برساند. راشفورد توپ را از سمت چپ ارسال کرد و برونو فرنادز با تیزهوشی دروازه بان سوسیداد را که از دروازه بیرون آمده بود از پیش رو برداشت و توپ را به تور دروازه دوخت.

تلاش دو تیم در نیمه اول بیش از این نتیجه از نداشت و با سوت داور دو تیم با همان نتیجه 1-0 به سود منچستریونایتد به رختکن رفتند.

در اوایل نیمه دوم و در دقیقه 57 برونو فرناندز بار دیگر روی پاس نوک پای جیمز برای یونایتد گلزنی کرد و با وجودی که داور در ابتدا گل را آفساید اعلام کرد، گل فرناندز در نهایت با بررسی VAR پذیرفته شد.

راشفورد در دقیقه 64 بازی سومین گل منچستریونایتد را روی یک ضد حمله سریع و پاس زیبای فرد از میانه میدان به ثمر رساند. گرین وود در دقیقه 68 بار دیگر برای یونایتد گلزنی کرد اما گل او نیز آفساید اعلام شد و VAR نیز این بار تصمیم داور را تایید کرد.

دنیل جیمز روی یک حرکت عالی روی پاس بیلی خود را به مقابل دروازه سوسیداد رساند و در دقیقه 90 در حالی که می توانست توپ را به دو هم تیمی دیگر خود که آماده گلزنی بودند پاس دهد، خودش شخصا دروازه حریف را با ضربه دقیق به زاویه مخالف باز کرد و منچستریونایتد را 4-0 پیش انداخت.

منچستریونایتد در دقیقه 95 هم فرصت دیگری داشت اما دروازه بان سوسیداد توانست توپ را در اختیار بگیرد و در نهایت بازی با نتیجه 4-0 به سود شاگردان اوله گنار سولسشر به پایان رسید.

     
آی اسپورت
2021-02-18 23:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر