فهرست
اقدام جالب بایرن برای نگه داشتن لوا
اقدام جالب بایرن برای نگه داشتن لوا

اقدام جالب بایرن برای نگه داشتن لوا

آی‌اسپورت- هوینس از ملاقات با زاهاوی سر باز زده است. نام لواندوفسکی بارها در تابستان به خروج از بایرن مونیخ و انتقال به رئال مادرید لینک شد. این ستاره لهستانی که خود نیز مایل به ترک مونیخ و حضور در مادرید بود، برای راحت کردن روند انتقالش مدیر برنامه خود را هم عوض کرد و پینی زاهاوی معروف را استخدام کرد؛ کسی که اخیرا در انتقال نیمار به پاریس هم نقش داشت.

اما بایرن مونیخ که سخت به دنبال حفظ مهاجم گل‌زن خود بود و حتی اعلام کرده بود با ۱۵۰ میلیون یورو هم او را نمی‌فروشد، برای حفظ این بازیکن اقدام جالبی انجام داد. طبق گفته هوینس، آنها برای آن که حتی یک شانس هم به زاهاوی ندهند تا او کارش را انجام دهد، از ملاقات مستقیم با این مدیر برنامه خودداری کردند. هوینس چنین می‌گوید:

«تنها چیزی که روی آن نمی‌توانیم کنترلی داشته باشیم، مدیر برنامه‌ها هستند. اما هیچ فرصتی به مدیر برنامه لواندوفسکی ندادیم تا با ما ملاقات کند. او ۴-۵ بار تلاش کرد تا قرار ملاقاتی را ترتیب دهد ولی هر بار خودداری کردم و گفتم تنها دوم سپتامبر ساعت ۱۴:۳۰ فرصت دارم؛ زمانی که پنجره نقل و انتقالات بسته شده و خیال‌مان راحت شده است.

هوینس همچنین ابراز امیدواری کرد که لواندوفسکی با این مدیر برنامه قطع همکاری کند. البته مهاجم لهستانی بایرن مونیخ تا سال ۲۰۲۰ با زاهاوی قرارداد بسته است.

 

نود

۱    
آی اسپورت
2018-08-20 23:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر