فهرست
شایعه روز؛ عابدزاده از تلویزیون ۵۰میلیون گرفت؟
شایعه روز؛ عابدزاده از تلویزیون ۵۰میلیون گرفت؟

شایعه روز؛ عابدزاده از تلویزیون ۵۰میلیون گرفت؟

آی اسپورت - با داغ شدن تنور ماجرای عادل فردوسی‌پور و برنامه ۹۰ اینکه این برنامه فعلا جایی در جدول پخش شبکه سه سیما ندارد، صحبت‌هایی مبنی بر تحریم برنامه‌های نوروزی تلویزیون توسط ورزشکاران برای حمایت از عادل مطرح شد. عده‌ای خواستار عدم شرکت در این برنامه‌ها بودند اما تعدادی از ورزشکاران سرشناس کشور نظیر مسعود شجاعی و احمدرضا عابدزاده در برنامه‌های صداوسیما به مناسبت سال نو شرکت کردند.

حال این گمانه‌زنی مطرح است که این ستاره‌های شناخته شده در ازای دریافت چه رقمی در این برنامه‌ها حاضر شده‌اند؟ بعضی برنامه‌های تلویزیون همه ساله به طور رسمی میزان کادویی که به مهمان‌های‌شان می‌دهند را اعلام می‌کنند اما بعضی دیگر این کار را انجام نمی‌دهند و حالا سایت بانک ورزش مدعی شده که احمدرضا عابدزاده برای حضور در تلویزیون ۵۰ میلیون تومان دریافت کرده است.

چنین صحبت‌هایی همیشه حول محور ستاره‌هایی که در برنامه‌های تلویزیونی شرکت می‌کنند وجود دارد اما تا این لحظه تهیه‌کننده آن برنامه یا سازمان صداوسیما هیچ واکنشی به این خبر نداشته‌اند و آن را تایید یا تکذیب نکرده‌اند. باید دید آیا این سازمان موضع‌گیری شفافی در این خصوص خواهد داشت یا خیر؟

۱۱    
آی اسپورت
2019-03-21 22:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر