فهرست
ایران -کامبوج ؛ چهار ردیف دیگر هم بنفش می‌شوند؟
ایران -کامبوج ؛ چهار ردیف دیگر هم بنفش می‌شوند؟

ایران -کامبوج ؛ چهار ردیف دیگر هم بنفش می‌شوند؟

آی اسپورت - بعد از استقبال قابل توجه بانوان ایران در خرید بلیت های در نظر گرفته شده برای بازی با کامبوج در روز ۱۸ مهرماه خبرهایی به گوش می رسد که با افزایش درخواست ها احتمال این که گیت های بیشتری برای ورود بانوان در نظر گرفته شود، وجود دارد.

نزدیک به ۳۵۰۰ صندلی تا امروز به بانوان برای تماشای بازی با کامبوج اختصاص داده شده است که این صندلی ها در سکوهای کنار هم در طبقه اول شامل A6 تا  A9 می شود و حالا با افزایش درخواست ها برای خرید بلیت به نظر می رسد چند سکوی دیگر یعنی A10 تا A13 هم به بانوان اختصاص داده شود تا تعداد بانوان به  ۱۰ هزار نفر افزایش یابد.

در ساعت‌های اولیه، فقط یک جایگاه برای زنان درنظر گرفته شده بود . پیش‌بینی‌ بعضی‌ها این بود  فدراسیون سکوهای بیشتری را برای زنان درنظر می‌گیرد. به‌نظر می‌رسد این پیش‌بینی درست باشد. یکی از مسئولان ارشد وزارت ورزش که ترجیح می‌دهد‌ نامی از او برده نشود، به همشهری می‌گوید: «استقبال زنان قابل توجه بود. ما برای آنها حدود 5‌هزار بلیت درنظر گرفته بودیم اما احتمال دارد که این تعداد به ده هزار ار بلیت برسد.»

نکته جالب توجه در خصوص بازی ایران با کامبوج به حضور بیش از ۴۰ خبرنگار و عکاس خارجی در تهران برای پوشش اخبار و اتفاقات برمی گردد ضمن این که طی روزهای گذشته جلسات در فدراسیون فوتبال و ارگان های داخلی برای برگزاری هرچه بهتر این بازی ادامه دارد.

 

ورزش سه

  ۲  
آی اسپورت
2019-10-06 11:26:00
نظر دهید

۲ نظر
Saeed
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۳:۲۷
منظور از بنفش؟؟ خجالت نمی کشی با این وضعیت کشور چه رویی دارین خداییش
۱ ۱
f
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۷:۱۳
هیچی دیگه حالا مبخوان تبلیغ كنن ببینید ما زنان رو ازاد كردیم . اگه چماق فیفا بالا سرشون نبود 100 سال دیگه هم همچین اتفاقی نمی افتاد اونم با تصمیم كل نظام از ترس محرومیت و تبعات بد اون نه دولت بی كفایت هیچكاره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر