فهرست
کمال چگونه در تست پزشکی قبول شد؟
کمال چگونه در تست پزشکی قبول شد؟

کمال چگونه در تست پزشکی قبول شد؟

آی اسپورت - کمال کامیابی‌نیا در تمرین روز چهارشنبه پرسپولیس برای چندمین‌بار از ناحیه کتف دچار دررفتگی شد و به همین دلیل از اواسط تمرین راهی بیمارستان آتیه شد تا برای مداوا زیرنظر پزشکان متخصص قرار بگیرد. این بازیکن پس از انجام اقدامات پزشکی و مداوا از بیمارستان مرخص شد و برای استراحت به منزل رفت. با توجه به تعطیلی تمرین سرخپوشان در روز جمعه، هافبک پرسپولیس با رفع مشکلش از امروز قادر خواهد بود در تمرین حاضر شود.

هافبک جنگنده پرسپولیس در 3فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان تیمش بوده و نقش مهمی در قهرمانی‌های سرخپوشان داشته است. کمال در 2 فصل گذشته بارها با مصدومیت از ناحیه کتف روبه‌رو شد اما به‌خاطر شرایط سرخپوشان و بازی‌های فشرده این تیم در لیگ‌برتر و لیگ قهرمانان آسیا و البته محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل‌وانتقالات مجبور شد با کتف آسیب‌دیده‌اش مدارا کند. او هر بار که با دررفتگی کتف مواجه می‌شد با جا انداختن آن دوباره در تمرینات حاضر می‌شد. قرار بود کمال در تعطیلات بین 2 فصل کتف خود را جراحی کند تا بعد از استراحت چندهفته‌ای تمرینات خود را از سر بگیرد. اما تغییرات در کادر فنی سرخپوشان و آمدن کالدرون به‌جای برانکو باعث شد این بازیکن از تصمیم خود منصرف شود. گویا کمال نگران این بوده که درصورت جراحی و غیبت طولانی‌مدت جایگاه خود را در تیم از دست بدهد و به همین دلیل ترجیح داده فعلا با این شرایط کنار بیاید.

نکته جالب اینجاست که باشگاه پرسپولیس ابتدای فصل بازیکنان خود را به ایفمارک برد و از همه آنها تست پزشکی گرفت اما درخصوص کتف آسیب‌دیده کمال هیچ واکنشی نشان نداد. به این ترتیب باید در لیگ نوزدهم هم شاهد مصدومیت‌های سریالی کتف کمال باشیم. کتفی که حالا تعداد مصدومیت‌هایش از تعداد قهرمانی‌های پرسپولیس در این 3فصل هم بیشتر شده است.

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-08-18 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
خوارکیسه ها
يكشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۱۹
تعداد قهرمانی های کمند بد خواروماری ازتون سپوخته
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر