فهرست
پرسپولیس ۲-۰ سپاهان صفر؛ توقف ناپذیر
پرسپولیس ۲-۰ سپاهان صفر؛ توقف ناپذیر

پرسپولیس ۲-۰ سپاهان صفر؛ توقف ناپذیر

آی اسپورت – پرسپولیس در روزی که برانکو محسن مسلمان را روی نیمکت نشانده در یک بازی برتر با دو گل سپاهان بحران زده را شکست داد و 51 امتیازی شد. به این ترتیب فولاد به عنوان نزدیک‌ترین رقیب پرسپولیس فردا باید صنعت نفت آبادان را شکست بدهد تا فاصله‌اش با پرسپولیس از این بیشتر نشود.

هفته بیست و دوم لیگ برتر؛ جام خلیج فارس

استادیوم آزادی/  تماشاگر: حدود 45 هزار نفر

داور: محمدحسین زاهدی فرد/ کمک داوران: علیرضا ایلدروم و سجاد طوری

اخطار: سعید آقایی (33) و مهدی شریفی (51) از سپاهان، فرشاد احمدزاده (55) و شجاع خلیل‌زاده (84) از پرسپولیس

 

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، محمد انصاری (69 احمد نوراللهی)، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، وحید امیری (87 سیامک نعمتی)، علی علیپور، گادوین منشا (67 بشار رسن)، فرشاد احمدزاده

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 

ترکیب سپاهان: ابراهیم عالمه، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، حسن جعفری، سعید آقایی، علی کریمی، محمود قائد رحمتی(72 میلاد سرلک)، مهرداد محمدی (76 رضا دهقان)، حسین پاپی( 60 ادون حسنی)، مهدی شریفی، ساسان انصاری

سرمربی: منصور ابراهیم زاده

شرح گل:

پرسپولیس 1 سپاهان 0: ( دقیقه 10، علی علیپور): علیپور که ضربه اول خود را در حالت تک به تک از دست داده بود،روی ریباند ضربه دفع شده احمدزاده توسط عالمه، توانست دروازه سپاهان را باز کند.

پرسپولیس 2 سپاهان 0 :( دقیقه 68، شجاع خلیل زاده): فرشاد احمدزاده با پای غیر تخصصی خود ارسالی دیدنی روی نقطه پنالتی برای شجاع خلیل زاده پیش تاخته کرد تا او با ضربه سر ابراهیم عالمه را مقهور و تسلیم ضربه خود کند.

دقایق حساس:

دقیقه 6: روی خطای هند هافبک سپاهان، پرسپولیس از فاصله 35 متری صاحب ضربه ایستگاهی شده  است. این ضربه را با همکاری امیری و انصاری، مدافع چپ پرسپولیس یک ضرب نواخت که راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 8: روی دفع مدافع سپاهان، ماهینی از پشت محوطه جریمه صاحب فرصت شوتزنی شد که این ضربه با مهار ابراهیم عالمه راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 32: یک فرار دیدنی از گادوین منشا روی پاس فوق العاده وحید امیری، این مهاجم را در موقعیت تک به تک با عالمه قرار داد و در شرایطی که منشا قصد داشت با دریبل دروازه بان سپاهان گل تیمش را ثبت کند، با مهار و واکنش او ناکام ماند.

دقیقه 34: ساسان انصاری در جدی ترین موقعیت تیمش در ضدحمله در شرایطی که به محوطه جریمه وارد شده بود، با شوت خود تنها سیدجلال حسینی را هدف قرار داد تا یک کرنر برای سپاهان شکل بگیرد.

دقیقه 39: روی غافلگیری خط دفاعی پرسپولیس، شریفی در گوشه شش قدم سمت چپ پرسپولیس صاحب موقعیت ضربه شد که سرضرب توپ را به تیرک کوبید و موقعیت تیمش را از دست داد.

دقیقه 1+45: ارسال توسط احمدزاده با ضربه سر منشا به تیرک دروازه سپاهان برخورد کرد و در ادامه علی علیپور در فاصله دو متری و دروازه خالی توپ را راهی اوت کرد.

دقیقه 46: ارسال حسین ماهینی با کنترل وحید امیری و ضربه این بازیکن به بهترین شکل توسط عالمه راهی کرنر شد تا دروازه بان سوری ناجی سپاهان شود.

دقیقه 49: ضربه مهرداد محمدی با اختلاف از کنار دروازه بیرانوند عبور کرد.

دقیقه 52: پاس رو به عقب صادق محرمی به بیرانوند، با تصمیم گلر پرسپولیس برای دریبل همراه شد که برخورد او با ساسان انصاری با اعلام خطای انصاری همراه شد. این در حالی بود که انصاری اعتقاد به خطای پنالتی داشت. در این شرایط که بازیکنان سپاهان در حال اعتراض به داور بودند، پرسپولیسی ها اقدام به ضدحمله کردند و ضربه منشا در حالت تک به تک با عالمه از کنار دروازه به شکلی خطرناک عبور کرد.

دقیقه 74: توپربایی فوق العاده از محسن ربیع خواه و در ادامه پاس عمقی او برای بشار در محوطه جریمه، در شرایط تک به تک با خروج به موقع ابراهیم عالمه ناکام ماند.

دقیقه 80: ارسال ضربه ایستگاهی فرشاد احمدزاده با ضربه سر شجاع خلیل زاده راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 83: پاس در عمق برای علیپور در شرایطی که تعادل عالمه هم لحظه ای برهم خورده بود، با دخالت مدافع سپاهان یک کرنر نصیب پرسپولیس کرد.

 

حواشی:

-در دقیقه 26 دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان و در شرایطی که پاپی درون محوطه جریمه پرسپولیس به زمین افتاده بود، انصاری بازی را ادامه داد که با اعتراض حریف همراه شد.

-در دقیقه 51 اعتراض شدید مهدی شریفی به داور باعث شد تا زاهدی فر مهاجم سپاهان را با یک کارت زرد جریمه کند.

 

 

۷ ۲۸  
آی اسپورت
2018-02-02 17:43:00
نظر دهید

۲۸ نظر
مهدی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۷
تماشاگران وحشی لنگ یخ به سمت بازیکنان سپاهان پرتاب می کردند احمقها در حالی که تیمشون با کمک داور برده بود!!فدراسیون لنگی هم مثل همیشه تماشاگران استقلال رو محروم میکنه!!!!! پنالتی سپاهان هم گرفته نشد و احمدزاده هم مستقیم کارت قرمز داشت!!اینه تراژدی فوتبال ایران.
احمد
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۷
خخخخخخخخخ
دقیقا بگو کجاهات سوخته؟؟؟
میخوام راهنماییت کنم.
۲
هادی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۰۲
چقدر حقیر و بدبختی .
ولی خوشم میاد داری میسوزی.
۳
وحشی باباته
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۱۴
قایدی هم باید بخاطر قتل غ عمد بره زندان خخ
۳
۶۶۶۶۶۶
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
هرکی آتیش گرفت بیاد پیش من پماد رایگان بهش میدم.زیاد هم دارم نگران نشین فقط بیاین.
&
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
بازیکنان پرپسولیس چقدر موقعیت از دست دادن؛ منشا،علیپور،امیری و بشار رسن
قهرمانی جعلی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
برد با کمک داور مثل همیشه. سپاهانم که 5 تا بازیکنا اصلیش غایب بودن.
علیرضا
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۳۲
سه هفته است دارن یا براتون پنالتی میگرن یا برای حریف نمیگرن. رو که نیست سنگ پای قزوینه. غیبت فقط بازیکنای کیسه خوزستان که هفت تا اصلیشون نبودن نه سه تای سپاهان و دوتا همیشه نیمکت نیشنش. جوانمردی رو رعایت کردیم و مسلمان و رسن رو بازی ندادیم. کمالم که غایب بود. مواظب باشید اختلافتون با صدر ۱۹ امتیازه اما با تراکتور ۷ امتیاز!!
۴
شله زرد
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
از وقتی قهرمانی رفته انگار برکت از لیگ رفته

همون طور که از وقتی مموتی رفته استقلال رنگ آرامش ندیده
سعید از خوزستان
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۹
به نقل از کانال تلگرامی سعید مظفری زاده کارشناس داوری :
در دقیقه ۲۷ خطای واضح سید جلال حسینی روی مهدی شریفی ، قطعا پنالتی بود ، در دقیقه ۵۰ بیرانوند با وحشی گری گردن ساسان انصاری را شکست که هر وجدان پاکی آن را پنالتی می گرفت و بیرانوند را اخراج می کرد به جز داور مسابقه ، در دقیقه ۶۴ تکل وحشیانه فرشاد احمد زاده تنها مجازاتش کارت قرمز بود ، همچنین بنا به گفته ابراهیم میرزا بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر : گل اول گروهک تروریستی لنگ به دلیل شوت عمدی فرشاد احمدزاده به صورت دروازه بان سپاهان ، باید خطا اعلام می‌شد . به درستی که قاتلان آقا تختی و کسانی که احمدرضا شاکر نوجوان مظلوم تاجی را به شهادت رساندند ، از این بردهای خفت بار و حقیرانه لذت می برند و مافیای رسانه از جمله سایت آی اسپورت و نود و ورزش سه هم با خوردن پولهای حرام هدایتی ، این مفسد فی الارض اقتصادی این جنایت ها را لاپوشانی می کنند
۹ ۶
احمد
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۶
وحشی هفت جد و ابادته مرتیکه.
ارش
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۹
خخخخخخخخخخخخخ
خدا شفات نده .
تو نباشی از کی بخندیم؟؟؟؟
بهروز
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۴۲
مثل اینکه خیلی بهت فشار اومده .
خودت رو چند بار تو دیوار تا حالت بهتر شه.
ههههههههههههههههه
کامران
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۲
چخه چخه .
برو تو اخور ت.
هوا خوری کافیه.
انتقاد از ای اسپورت
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۳۵
قرمز جان خودت می نویسی و خودت هم به خودت فحش می دی؟
به خدا سعید از خوزستان پرسپولیسی ، ارش ، بهروز و احمد هر چهارتاشون یک نفرن.
تک نفره چند کامنت می نویسی؟
انتقاد از ای اسپورت
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۱۵
یا امام حسین
من از ادمین ای اسپورت می خواهم به تمامی مقدسات و اون کسی که شما قبول دارید قسم تون میدم این توهین هایی که تایید کرده اید رو پاک کنید.
به خدا این سعید خوزستانی پرسپولیسی و این لنگی ام جیگرم با تمامی این ۵ کامنت که پر از فحاشی است کار یک بی کاره که به اسامی مختلف نظر میده.
خواهش میکنم حداق این کامنت ها رو پاک کنید.
عمرعبدالرحمان العراقی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۰
کیسه کشا اماده اید 10اسفند تونل بزنین؟؟؟؟؟؟افرین گل پسرانم
گزارشگر تهرانی برادر گزارشگر شهرستانیه
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۰
پیمان یوسفی بعد از هنرنمایی فوق العاده خودش در بازی با گسترش فولاد این بار پنالتی روی ساسان انصاریو ندید و اخراج احمدزاده رو هم ندید . فرق خطای احمدزاده روی بازیکن سپاهان با خطای کامیابی نیا روی بازیکن الاهلی چیه ؟ اگه احمدزاده اخراج می شد کی پاس گل دومو میداد ؟
پیمان جون عزیزم شما گزارشگری یا کارشناس داوری ؟ از وقتی این نظرسنجی احمقانه برای گزارشگر بازی شروع شد گزارشگرای تهرانی به دنبال لایک و 90 درصد گزارشگرای شهرستانی به دنبال انتقام گیری از این رفتار همتایان تهرانی خود شدند
بعد از اینکه اسپانسرای دزد ملتو با اعداد گول زدند این بار نوبت به گداسیما رسید تا حواس ملتو از وضعیت مملکت به نظرسنجیای احمقانه جلب کنه . هر چند شانس اوردیم که خندوانه هنوز سر و کله اش پیدا نشده
یک تبریک هم بگیم به جناب حاج رضایی که شان خودش رو اندازه یک بازیکن پیشکسوت پایین اورد تا بتونه باز هم نیم ساعت در قاب چرک گداسیما ظاهر بشه
یک تبریک هم بگیم به مظفری زاده که تا حالا یک بازی توی تاریخ لیگ برتر نشد بگه حق با حریف پرسپولیس بوده . دریع از یک بازی توی لیگ برتر که این اقا بگه حق با حریف پرسپولیسه. حتی توی همین بازی هم جرات نداشت مثل مرد قاطعانه رای به اخراج احمدزاده بده
یک تبریک هم به علی کریمی عزیز بگیم که هنوز قلبش برای پرسپولیس می تپه و بخاطر طاهری و هدایتی و کمی هم بخاطر گل نشدن پنالتی تیمش میکروفون برنامه نود رو خرد کرد . مرسی داشلی
AVA-86
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۳
پنالتی رو انصاری! یه بار دیگه صحنه شو ببین اتفاقا باید انصاری بابت فریب داور و خطاش کارت می گرفت. نکنه فکرکردی توهربازی که یه تیم اعتراض می کنه باید براش پنالتی بگیرن
۲
۶۶۶۶۶۶
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۷
خب خطای احمدزاده با خطای جپارف چه فرقی داشت ک کارت زرد هم بهش نداد.
۳
محمد
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
ولی به قول جناب عادل هنوز تو بحرانیم
محمد
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
ولی به قول جناب عادل هنوز تو بحرانیم
محمد
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
ولی به قول جناب عادل هنوز تو بحرانیم
محمد
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
ولی به قول جناب عادل هنوز تو بحرانیم
خاطره الهلال
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۹
ببینیم تا کی می خوان داورا به کمک لنگ بیان!!مثلا هیچکی اخراج احمدزاده رو ندید!!!!!!! دزدپولیس ویتنام واقعا واقعا قهرمان جعلیه به قول روزنامه استقلال جوان.
___
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۴۰
میگه ببینیم تا کی داورا به کمک پرسپولیس میان!!!!!! خدایا این کیسه کشای بی ابرو چرا اینقدر وقیح هستن؟ همین الان تو لیگ اگه داورا نبودن دورقمی بودین و تو حذفی همون بازی تو کرمان حذف شده بودین. برو خفه بمیر دوپینگی جعلی
۲
سعید طوسی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۱۹
هر کیسه کشی که هوس جام کرده بیاد پیش خودم
۳
علی رضــا
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۰۶
جالبه!! بازیکن پرسپولیس به اعتقاد کارشناسان خطای مسلم انجام می ده، اخراج نمی شه و چند دقیقه بعد پاس گل می ده!! اگه همین اتفاق برای سرخ هـای پایتخت افتاده بود حالا زمین و زمان رو به هم دوخته بودند..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر