فهرست
علیپور به پرسپولیس چقدر پیشنهاد داده است؟
علیپور به پرسپولیس چقدر پیشنهاد داده است؟

علیپور به پرسپولیس چقدر پیشنهاد داده است؟

آی اسپورت - علی علیپور که قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده است، عصر دیروز (چهارشنبه) با حضور در محل باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای با مدیران این باشگاه داشت تا درباره تمدید قراردادش صحبت کند. او که پیش از این خواستار ١٠ میلیارد تومان برای یک فصل شده بود تا قراردادش را تمدید کند حالا از موضع خود کوتاه آمده تا بلکه طرفین به توافق برسند.

در این زمینه منابع آگاه در باشگاه پرسپولیس اعلام کردند که این بازیکن در جلسه خود با باشگاه پرسپولیس درخواست پایه قرارداد ٨ میلیارد تومانی داشته است اما این موضوع مورد موافقت باشگاه قرار نگرفته است. پرسپولیسی‌ها در این جلسه به علیپور پیشنهاد پایه قرارداد ۵ میلیاردی برای یک فصل دادند که به آن آپشن‌هایی هم اضافه شود.

البته مدیران باشگاه در نظر دارند در صورت توافق بر سر مبلغ قرارداد، بندی در قرارداد این بازیکن بنویسند که بر اساس آن اگر با پیشنهاد خارجی مواجه شد، با پرداخت مبلغ قابل توجهی به پرسپولیس جدا شود تا اینگونه درآمدی هم برای باشگاه حاصل شود.

همچنین یکی دیگر از شروط علیپور برای تمدید قراردادش این است که تمام مطالبات این فصلش به او پرداخت و به صورت کامل با او تسویه حساب شود. بر همین اساس قرار است علیپور در یکی دو روز آینده روی پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای تمدید فکر کند. گفته می‌شود این بازیکن یک پیشنهاد خارجی هم دارد. 

 

ایسنا 

۴ ۳  
آی اسپورت
2020-09-03 11:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سعید
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹، ۱۲:۲۵
انصافا حقشه ۱۰ میلیارد بگیره بنده خدا این چند سالی چیزی نگرفته که هر چی بگیره نوش جون و حلالش باشه
۵
رضا
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹، ۱۲:۵۰
علی پور واقعا مهاجم خوب و توانمندیه...وقتی به پرسپولیس امد نه اسم و رسمی نداشت و نه خریدش کسی را ذوق زده کرد اما پسر سر به زیر مازنی رفته رفته انقدر گل زد تا دیگر کسی نبود مهدی طارمی رو احساس نکنه...علی پور هم مثل همه ستاره های امروز فوتبال ایران نان استعداد و تلاش و پشتکار فوتیالی اش رو می خورد...اما انصافا قیمت پایه ۸ میلیارد با کدام عقل سلیم جور در می آید؟؟چند نفر از هواداران پرسپولیس باید جمع شوند و حقوق شان را کنار بگدارند تا قیمت پایه بازیکن محبوب و آقای گل شان تامین شود؟؟؟صدنفر؟هزار نفر؟؟یا بیشتر؟؟در این شرایط بد اقتصادی کاش ستاره هایی که به یمن پر هوادار بودن تیم هایشان و در چشم بودن شان مشهور و معروف شده اند کمی در آزمون وفاداری به باشگاه مراعات بفرمایند...هرچند در بدبینانه ترین حالت هم قرارداد بدی نمی بندند
۳
سعید
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹، ۱۴:۳۹
دوست عزیز اقا رضا اگه علیپور نگیره که میره، اون بره یکی دو تا خارجی میارن کلی پول میگیرن و بدون بازی مفید میرن پس نوش جون علیپور حداقل هم گل میزنه هم پولش توی کشور میمونه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر