فهرست
کارمندان و کارگران بچه ندارند؟
کارمندان و کارگران بچه ندارند؟

کارمندان و کارگران بچه ندارند؟

آی‌اسپورت- موج جدیدی برای تعطیلی لیگ برتر راه افتاده و دوستان هر روز چند کرونایی در تیم‌شان پیدا می‌کنند. بله، کرونا نگرانی هم دارد و باید به شدت مراقب بود و رعایت کرد، اما آن فوتبالیستی که می‌گوید من بچه دارم و نگران بچه‌ام هستم، اگر تیمش صدرنشین بود هم همین حرف را می‌زد یا از ترس هواداران تیمش که شده کلاً فاز دیگری می‌گرفت؟

آن‌هایی که می‌گویند ما بچه داریم و نگران هستیم البته حق دارند، ولی آیا کارمند و کارگری که مجبور بودند بعد از تعطیلات سرکار بروند، بچه ندارند؟ اصلاً خودشان آدم نیستند؟ در این مدت حداقل بالای ۵۰ کارمند بانک و بالای ۳۰ نفر از پرسنل زحمتکش بیمارستان‌ها جان‌شان را از دست دادند. شاید بگویید خب قضیه بیمارستان‌ها با فوتبال فرق می‌کند که حرف درستی هم هست، اما به هر حال آن کارگر و کارمند و پرستار هم اگر موقعیت مالی درست و حسابی داشت، می‌توانست چند ماه سر کار نرود و فوقش اینکه کارش را از دست می‌داد. به هر حال بین «کار» و «جان» مسلماً دومی مهم‌تر است و طرف اگر بداند قرار است بمیرد، حتماً قید میلیارد‌ها تومان پول را هم می‌زند.

واقعیت قضیه آن است که ۸۰ درصد مردم مجبورند در شرایط کرونا کار کنند. شغل فوتبالیست هم فوتبال بازی کردن است و این خطری که برای فوتبالیست‌ها وجود دارد، برای همه ما وجود دارد. حالا یک موقع هست که دوستان دلیل پزشکیِ علمی می‌آورند، آدم توجیه می‌شود، اما مثلاً می‌گویند متین عزیز فوت کرده که بعد صدای پدر و مادرش درمی‌آید که پسر ما اصلاً کرونا نداشته است!

پزشکان فوق‌تخصص ریه می‌گویند فوتبالیست‌ها، چون فعالیت شدید بدنی دارند، ضربان قلب‌شان بالا می‌رود و بیشتر در معرض خطر قرار دارند، ولی شما کجا دیدید یک مربیِ مخالف برگزاری لیگ و یا یک بازیکن و مدیر چنین حرفی بزنند؟ هرچه هست حرف‌های صدمن یک غاز و غیرپزشکی است که هیچ دلیل علمی ندارد. از این به بعد هم حتماً هر فردی کرونا بگیرد، تقصیر فوتبال است و کسانی که می‌گویند فوتبال باید برگزار شود، در مرگ آن‌ها شریکند!

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2020-05-26 11:34:00
نظر دهید

۴ نظر
محمد
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹، ۱۲:۰۴
تلاش زیادی برای برگذاری لیگ در حال انجام چقدر روزنامه نگاران و قلم به دستانی که طرفدار تیمی بی هویت و بی افتخار هستند که نگران پایان وزرارت وزیر فاسد هستند که با پایان این وزارت این باشگاه به اصل خود باز میگردد سجده شکر برای بقا سجده شکر عدم سقوط تنها افتخارات و‌جامهای این باشگاه قهرمانی بولینگ عبدو میباشد و شراکت در قتل جهان پهلوان تختی
۲
علی
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹، ۱۲:۰۸
التبه دارند و البته که فوتبالیست ها هم اگه بین شان پلاستیک بکشند و ماسک بزنند.
۳
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹، ۱۲:۲۳
بنازم به قلب شیرِ همه پرسپولیسیا. واقعا افتخار میکنم به تیمم و بازیکناش. مثل شیر میان وسط میدون و کفتار های گله ای جرات اومدن به میدون رو پیدا نمیکنن و از دور جیغ میکشن. خدا رو شکر به خاطر این حس حوبی که داریم.
حسین اهوازی
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹، ۲۲:۲۲
یه بازیکن وقتی میاد تو فرودگاه صدها نفر دوره اش میکنن و بوسش میکنن و عکس میگیرن و احتمال ابتلا بالاست ولی کارمندها میتونن خودشون فاصله اجتماعی رو رعایت کنن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر