فهرست
کنفرانس‌های قلعه‌ در نیم‌فصل دوم: ضعیف شدیم!
کنفرانس‌های قلعه‌ در نیم‌فصل دوم: ضعیف شدیم!

کنفرانس‌های قلعه‌ در نیم‌فصل دوم: ضعیف شدیم!

آی‌اسپورت- تراکتورسازی در چهار دیدار نخست نیم فصل دوم، دو بار متوقف می‌شود. این تیم بازی اول مقابل استقلال خوزستان را برد، سپس در خانه مقابل نفت آبادان به تساوی رسید. سپس باز هم خارج از خانه موفق به شکست پیکان شد، روز قبل باز هم در تبریز دربی این شهر را با تساوی به پایان رساند. تراکتور نیم فصل دوم شباهتی به 15 دیدار ابتدایی لیگ ندارد و شادابی‌اش را از دست داد. اتفاقی که قلعه‌نویی هم به آن اعتراف کرده است. قلعه‌نویی در سه کنفرانس از چهار کنفرانس نیم‌فصل دوم تیمش را به باد انتقاد گرفت. کنفرانس‌های نیم‌فصل دوم این سرمربی به غیر از بازی با پیکان که از تیمش راضی بود و از داور مسابقه انتقاد داشت را مرور می‌کنیم. 

بعد از بازی با استقلال‌خوزستان: در رابطه با بازی باید بگویم به آقای پورموسوی تبریک می‌گویم. حق آنها بود که برنده این دیدار باشند. در نیمه اول ما خوش‌شانس بودیم که اخباری روز خوبی را داشت. در نیمه دوم نیز ما بهتر از نیمه اول بودیم، اما به طور کلی تراکتورگونه فوتبال بازی نکردیم. از هیچکدام از بازیکنان به جز اخباری رضایت ندارم. هیچ‌کدام از بچه‌‌ها در حد و اندازه خودشان نبودند و باید ببینیم چرا این اتفاق افتاده است. ما اردو و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. نمی‌دانم چرا آنها خوب نبودند. باز هم به آقای پورموسوی به خاطر این تیم خوبش تبریک می‌گویم.

بعد از بازی با نفت آبادان: ما در نیمه اول نتوانستیم تیمی باشیم که می خواهیم در نیمه دوم بهتر شدیم، هر چند در این بازی موفق شدیم دو بار گلزنی کنیم اما از نظر من هنوز شادابی لازم را نداریم، ما می توانستیم این بازی را به سود خود به پایان برسانیم اما دو گل بچگانه دریافت کردیم و باید قبول کنیم که حریف در گردش توپ بهتر از ما عمل کرد. از برخی بازیکنان مثل کرار توقع بیشتری داشتم، اما او به خاطر مشکل بدنی نتوانست انتظار ما را برآورده کند، هاشم بد نبود هرچند خیلی هم خوب نبود اما فضا را به خوبی پوشش داد در مجموع از کسانی که بیشتر انتظار داشتیم در حد و اندازه‌های خود نبودند. اما در مجموع در دو بازی اخیر طراوت همیشگی را نداشتند.

بعد از بازی مقابل ماشین‌سازی: من خودم می دانم تیم در نیم فصل دوم خوب بازی نمی کند. باید شهامت داشته باشیم و به مردم دروغ نگوییم.

۹ ۱  
آی اسپورت
2017-01-28 15:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
rezaaa
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۹
مطمئنا عابدینی به قلعه نوعی هم پول داده وگرنه ما لایق قهرمانی هستیم!! :)
#منطق_ترتری
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر