فهرست
ماگات: به دیگر نتایج کاری نداریم
ماگات: به دیگر نتایج کاری نداریم

ماگات: به دیگر نتایج کاری نداریم

آی اسپورت- اشکان دژاگه هشت دقیقه پس از ورودش به زمین در شروع نیمه ی دوم موفق شد تک گل این بازی را به ثمر برساند. شاگرد سابق ماگات اولین برد ماگات با فولام را به این مربی هدیه کرد و ارزشش هایش را نشان داد.

از تاریخ چهاردهم ژانویه که فولامی ها توانسته بودند نوریچ سیتی را شکست دهند آن ها موفق به بردن هیچ تیمی نشده بودند و از هشت مسابقه تنها دو امتیاز کسب کرده بودند.

ماگات پس از این بازی درمورد این مسابقه گفت:«من به نتایج دیگر اهمیتی نمی دهم. ما باید بازی خودمان را می کردیم و نتیجه ی خودمان را می گرفتیم. ما تیم برتر میدان بودیم. این برد به ما اعتماد به نفس لازم برای ماندن در لیگ را خواهد داد.»

وی درمورد نیمکت نشینی مارتن استکلنبرگ نیز گفت:«این تصمیم سختی برای مارتن بود ولی او به خوبی با آن کنار آمد. مارتن دروازه بان آرامی است در حالی که دیوید هیجانی تر است. او پر سرو صدا تر است. او دروازه بان خوبی است. من از او متشکرم که توپ های خوبی را برای ما گرفت.»

در این دیدار دژاگه که در بین دو نیمه وارد زمین شد عملکرد خوبی داشت اما نتوانست بازی را به طور کامل انجام دهد چرا که از ناحیه ران دچار مصدومیت شد.

 

     
آی اسپورت
2014-03-15 15:57:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر