فهرست
حجت الاسلام علیپور: ابومسلم عامل قتل 600هزار ایرانی بوده
حجت الاسلام علیپور: ابومسلم عامل قتل 600هزار ایرانی بوده

حجت الاسلام علیپور: ابومسلم عامل قتل 600هزار ایرانی بوده

آی اسپورت - حجت الاسلام علیرضا علیپور از گفته‌های امام جمعه مشهد درباره تغییر نام باشگاه ابومسلم دفاع کرد. رئیس کمیته صیانت از لیگ در این باره گفت:«حدود چهارسال قبل مشهد میزبان انتخاب برترین های اخلاقی ورزش بود. بنده هم در این مراسم حضور داشتم و شاهد این بودم که برای اولین بار استاندار خراسان رضوی هم در این مراسم بودند و همچنین افراد مهم دیگری چون آقای کفاشیان، مدیران باشگاهها و بسیاری از شخصیت های مهم کشور خود را به مشهد رسانده بودند و در مراسم حضور داشتند. بنده خارج از برنامه صراحتا اعلام کردم در شهری که منتسب به نام امام رضا(ع) و اهل بیت(ع) است تعجب می کنم چرا مسئولین فرهنگی، ورزشی و اجتماعی این استان بعد از گذشت حدود 33 سال از انقلاب اسلامی هنوز نام ابومسلم و سیاه جامگان را بر روی این تیم ها قرار دادند. ابتدا موج خفیفی علیه این حرف من به وجود آمد اما بنده با مستندات تاریخی و روایی که اعلام کردم خیل عظیمی از حضار آن مراسم را قانع کردم و مردم مشهد اعلام کردند که هیچ کس تا به حال در این باره با ما صحبت نکرده بود.»
علیپور ادامه داد:« جالب است بدانید ابومسلم خراسانی، خراسانی نبود و اصلا اهل ایران نبود و یک عرب به شمار می رفت. مردم فکر می کردند تفکر او در راستای اهل بیت (ع) بوده است اما باید بدانید امام رضا(ع) در کتاب حدیقه الشیعه وقتی به اسم ابومسلم می رسند می گویند ملعون است کسی که نام ابومسلم را برافراشته کند. به نقل تاریخ، ابومسلم صاحب پرچم های سیاه یا رایات الاسود بود. البته پرچم های سیاه آنها با لباس سیاه و پرچم های سیاهی که ما برای عزاداری امام حسین(ع) و دیگر ائمه برتن می کنیم و برافراشته می کنیم تفاوت دارد. حکومت بنی عباس ادعا کرده بود و می خواست به اسم خونخواهی امام حسین(ع) و اینکه از امام سجاد و امام صادق وکالت دارد تا ولایت را به بنی هاشم برگرداند، با بنی امیه وارد جنگ شود. ابومسلم خراسانی به نقل تاریخ و به گفته شهید مطهری عامل قتل عام ششصد هزار ایرانی بوده است و ایرانیت را مخدوش کرده است.در حال حاضر هم در سوریه و شامات گروهی به وجود آمده اند که با پرچم های سیاه که منقش به نام خداوند متعال و پیامبر گرامی است و تفکرات شیطانی آنها را اداره می کند، کاری شبیه به ابومسلم انجام می دهند. با این تفاوت که ابومسلم از نام امام حسین سوءاستفاده می کرد و آنها از اسم خداوند و پیامبر اسلام. در حال حاضر می بینیم که این گروه که داعش نام دارد اقداماتی انجام می دهند که شیطان پرست ها هم انجام نمی دهند.»

منبع: کاپ

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2015-10-21 14:25:28
نظر دهید

۴ نظر
عباس
چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۲
باید با سر کوبید تو دیوار از دست این خزعبلات روحت شاد ابومسلم
عباس
چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۲
باید با سر کوبید تو دیوار از دست این خزعبلات روحت شاد ابومسلم
javid
چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۳۷
من نمیدونم به چه منظوری شما این دری وری های این افراد بی سواد بی رگ بی وطن رو پوشش میدین ولی حالا که هر روز این حرف هارو پوشش میدین زحمت بکشین تشریف ببرین ویکیپدیا چهار خط از اونجا رو برداررین بزارین تو سایت که معلوم شه ابومسلم از معدود سرداران ایرانی بوده که علیه حکومت اعراب قیام کرده.اندازه سر سوزن غیرت و همت داشتین تا حالا جواب این دروغ های تاریخی رو داده بودین.
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۶
خدا لعنت کنه ابومسلم خراسانی رو امام صادق یک نامه ای از ابومسلم دریافت کردند بدون خوندن اون رو پاره کردند و آیشان رو لعن کردن خدا لعنتش کنه ابومسلم رو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر