فهرست
عالیشاه، شریفات و احمدزاده/ کابوس قدکوتاه‌ها برای فروزان!
عالیشاه، شریفات و احمدزاده/ کابوس قدکوتاه‌ها برای فروزان!

عالیشاه، شریفات و احمدزاده/ کابوس قدکوتاه‌ها برای فروزان!

آی اسپورت- تا پیش از دربی رفتِ لیگ چهاردهم، محسن فروزان هنوز به دسته گلرهای الیت فوتبال ایران تعلق داشت. سنگربانی که بعد از چهره شدن در تراکتور قلعه نویی، حالا در استقلال دوباره زیر نظر مربی محبوبش کار می کرد و توسط کی روش به تیم ملی نیز دعوت می شد. همه چیز برای او خوب پیش می رفت تا اینکه خروج اشتباهش از دروازه، به گلزنی امید عالیشاه با ضربه سر ختم شد. 
مدتی طول کشید تا فروزان بعد از آن دربی، دوباره تبدیل به گلر مطمئن آبی ها شود اما در هفته های پایانی فصل، وقتی اسماعیل شریفات هم به عنوان یکی از لی لی پوتی های لیگ برتر با ضربه سر دروازه او را باز کرد، خیلی ها متوجه شدند دیگر نمی شود حساب ویژه ای روی این گلر باز کرد. فروزان از ترکیب اصلی تیمش برای دربی برگشت خارج شد و سرانجام در پایان فصل، در فهرست مازاد باشگاه قرار گرفت. 
سنگربان این روزهای سیاه جامگان را با اعتماد به نفس عجیب اش به یاد می آوریم. او خودش را در سطح بهترین های دنیا می داند و یک روز قبل از بازی حساس با پرسپولیس، روی جلد یکی از روزنامه های ورزشی به مهدی رحمتی کنایه می زند اما در روز مسابقه، باز هم از یک بازیکن کوتاه قامت دیگر ضربه سر می خورد. فروزان، این بار مغلوب ضربه سر فرشاد احمدزاده شد. هر چند که بر خلاف دفاعات قبل، او این بار تقصیر چندانی روی این گل نداشت اما عادت گل خوردن از بازیکنان صدوهفتاد و چند سانتی متری آنقدر برای او گران تمام شد که درست بعد از گل فرشاد احمدزاده، به سراغ شربتی رفت و واکنش تندی به ضعف مدافع چپ تیم در یارگیری نشان داد. گلر این روزهای سیاه جامگان، مدتهاست که از فروزان بودن فاصله گرفته است. 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-10-21 15:31:48
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر