فهرست
آمار روز: ملوان بدون آرش گل نمی زند
آمار روز: ملوان بدون آرش گل نمی زند

آمار روز: ملوان بدون آرش گل نمی زند

آی اسپورت- پیش از مصدومیتِ آرش افشین در هفته ششم لیگ برتر، هیچکدام از مسابقه های ملوان با تساوی بدون گل به پایان نرسیده بودند. این تیم تنها در مقابل گسترش و استقلال موفق به گلزنی نشده بود و با شکست دادن ذوب آهن، استقلال اهواز و راه آهن، در میان تیم های بالانشین جدول رده بندی قرار داشت. ملوان در دو مسابقه با گل های سه امتیازی آرش به پیروزی رسیده بود و وابستگی زیادی به این بازیکن داشت و به همین خاطر، مصدومیت او در مقابل راه آهن، تیم را دچار مشکل جدی گلزنی کرد. 
ملوان در اولین بازی بدون افشین، با پدیده مشهد به تساوی بدون گل رسید. آن ها این نتیجه را در نبرد با استقلال خوزستان تکرار کردند و روز گذشته سومین تساوی بدون گل متوالی را در سومین غیبت افشین در ترکیب پشت سر گذاشتند. ملوان در یکی از ضعیف ترین نمایش های سپاهانِ فرکی، موفق به گل زدن به این تیم نشد و البته دروازه اش را نیز در مقابل مهدی شریفی و محمدرضا خلعتبری بسته نگه داشت. 
حتی با وجود مصدومیت آرش افشین، استیلی همچنان اعتقاد زیادی به رافخایی و پویا نزهتی ندارد و ترجیح می دهد آن ها را روی نیمکت قرار بدهد و برای خط حمله به فرزاد حاتمی و در کنار او به صادق محرمی جوان اکتفا کند. با این روند، ملوان تا زمان بازگشت آرش افشین، موفق نخواهد شد دروازه تیم های رقیب را باز کند. آرش تا اینجای فصل، موفق ترین بازیکن-سرباز لیگ برتر بوده است. 
     
آی اسپورت
2015-10-21 15:53:49
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر