فهرست
اسکوچیچ: مدیریت حق دارد تغییرات دهد
اسکوچیچ: مدیریت حق دارد تغییرات دهد

اسکوچیچ: مدیریت حق دارد تغییرات دهد

آی اسپورت- بدبیاری‌های اسکوچیچ در فولاد تمامی ندارد. فولاد بازی امروز خود را هم باخت. حالا دیگر جایگاه اسکوچیچ در فولاد متزلتزل‌تر از قبل شده‌است. صحبت‌های او در پایان بازی مقابل صبا را می‌خوانید:

یک نیمه فقط خوب بودیم
نیمه اول بازی در اختیار ما بود بازی خوبی ارائه کردیم ولی در نیمه دوم فشار تیم صبا بیشتر شد. بازیکنان ما 45 دقیقه خوب بازی کردند در حالی که بازی 90 دقیقه است. در نیمه دوم سیستم بازی را تغییر دادیم که نتیجه نداد. تیم ما شرایط خوبی نداشت و عقب کشیدیم تا سه امتیاز را حفظ کنیم؛ ذاتا دوست نداشتم بازیکنان عقب بکشند و تدافعی بازی کنند ولی این فوتبال است و قاعده کلی ندارد و این حرکت خود به خود انجام شد.

بعضی‌ها فکر می‌کنند که جادو می‌کنممسئولیت این شکست به عهده من است و در خصوص نظرات هواداران صحبتی ندارم و باید به نظرات ایشان احترام بگذارم. مشکلات ما از اواخر فصل گذشته شروع شد و با توجه به اینکه هشت نفر از بازیکنان اصلی خود را به دلیل مشکلات سربازی از دست دادیم و این مشکلات تشدید شد. برخی فکر می‌کنند که جادو می‌کنم، من یک مربی معمولی هستم و نگران بازیکنان و هواداران هستند چرا که آنها از تیم حمایت می‌کنند.

مدیریت حق دارد تغییرات دهد
به عنوان یک مربی حرفه‌ای وظیفه خودم را انجام داده‌ام؛ البته طبیعی است که مدیریت باشگاه حق دارد که اگر عملکرد را ضعیف ببیند تغییری صورت دهند ولی بنده وظیفه خود را انجام داده‌ام. برای آینده شغلی خود نگرانی ندارم و زمانی که نتایج خوبی گرفتم پرواز نکردم و امروز هم سرم را پایین نمی‌اندازم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-21 20:17:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر