فهرست
عدم رضایت مظلومی از تساوی استقلال: درخانه باید3 امتیاز بگیریم
عدم رضایت مظلومی از تساوی استقلال: درخانه باید3 امتیاز بگیریم

عدم رضایت مظلومی از تساوی استقلال: درخانه باید3 امتیاز بگیریم

آی اسپورت- استقلالی‌ها فرصت محکم‌کردن صدرنشینی خود در لیگ را مقابل هم‌نام خوزستانی‌شان از دست دادند تا هفته‌ی آینده هم مقابل سپاهان استرس صدر جدول را داشته‌باشند. پرویز مظلومی بعد از این بازی در نشست خبری گفت:

از نتیجه راضی نیستم
بازی سنگینی برای ما بود و نیمه اول اصلا خوب نبودیم و بازیکنان چیزی که انتظار داشتیم را انجام ندادند و گل خوردیم و گل مساوی را هم زدیم. نیمه اول به حریف موقعیت‌هایی دادیم اما در نیمه دوم اجازه خودنمایی به حریف ندادیم و از نتیجه بازی راضی نیستم زیرا در خانه باید سه امتیاز را بگیریم و بازیکنان باید تلاش بیشتری کنند و با فشردگی مسابقات باید نفراتی را در ترکیب تیم جا به جا کنیم تا فشار به تیم نیاید.

روی خسرو حساب کرده‌بودیمخسرو حیدری را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و روی سانترهای او برای مهاجمان حساب کرده بودیم. جانشین خسرو هم خوب بازی کرد. از خط دفاعی راضی بودم زیرا مقابل تیم سوم جدول بای کردیم. تفکراتی که در بازی داشتم اجرا نشد. می توانیم در بازی‌های آینده جبران کنیم.
تعطیلات به ما لطمه زد
دور بودن از مسابقات و تعطیلات تاثیرگذار است و بعد از آن هم فشرده بازی می‌کنیم و کیفیت لازم را نداریم و هواداران هم نمی‌پذیرند. با اینکه صدرنشین بودیم از این مسابقه استقبال خوبی نشد و مردم هم مشغول عزاداری هستند. تعطیلات به تیم ما و سایر تیم‌های لطمه می‌زند و مسابقات فشرده است و باید 4 روز یک‌بار بازی کنیم و باید مراقب باشیم که بازیکنان مصدوم نشوند و مجبوریم تغییراتی در ترکیب داشته باشیم.
ار کرار رضایت ندارماز کرار راضی نیستم و تمرینات خوبی داشت و آماده نشان داد، اما توقعی که از او می‌رفت را نتوانست برآورده کند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-21 20:31:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر