فهرست
میکسدزون استقلال/ با این‌گونه بازی قهرمان نمی‌شویم
میکسدزون استقلال/ با این‌گونه بازی قهرمان نمی‌شویم

میکسدزون استقلال/ با این‌گونه بازی قهرمان نمی‌شویم

آی اسپورت- صحبت‌های بازیکنان استقلال را می‌خوانید:

امید ابراهیمی
بازی چندان خوبی نبود اصلا در حد و اندازه نام استقلال بازی نکردیم باید خیلی از این بهتر عمل کنیم در دو سه بازی اخیر اصلا خوب نبودیم و وضعیت تیم جالب نیست. استقلال تیم بزرگی است نباید در خانه امتیازات را از دست بدهیم و بازیکنان باید بهتر از این بازی کنند ما امروز برای برد تلاش نکردیم. وقتی خوب بازی نمی کنیم و موقعیت چندانی نداریم تماشاگران نیز استقبال نمی کنند من خودم مصدوم بودم و نمی توانستم بازی کنم اما کادر فنی از من خواست تا در میدان حاضر شوم.
حنیف عمران زاده 
بازی امروز بازی سختی بود چند موقعیت خوب داشتیم. تیم ویسی بسیار خوب کار کرد آنها تیم جوان و دونده ای بودند. اگر دقت می کردیم می توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. حق ما نبود در این بازی مساوی کنیم در بازی های قبل هم می توانستیم ببریم اما بدشانسی به ما اجازه نداد امیدوارم در آینده شرایط بهتری پیدا کنیم. به خاطر تیم ملی تمرین ما 20 روز تعطیل شد و این بازی فشرده مصدومیت هایی بازیکنان را زیاد می کند. انگار ما شیعه و مسلمان نیستیم و نمی توانیم در تاسوعا و عاشورا عزاداری کنیم باید در این ایام به سراغ تمرین کردن برویم. خدا آخر و عاقبت همه را به خیر کند.

آرش برهانی
بازی بدی نبود می توانستیم از زمین به عنوان تیم برنده خارج شویم اما از موقعیت های خود استفاده نکردم و به پیروزی نرسیدیم. مقابل راه آهن بعداز 60 روز بازی کردم و هنوز به شرایط ایده آل نرسیدم و کمی طول می کشد تا مثل گذشته بازی کنم. مصدومیتی برای من به وجود آمد و از پرویز خان خواستم تا من را تعویض کند و تا زمانی که محسن  کریمی خودش را برای ورود به زمین آماده کرد در زمین ماندم. در آن صحنه که توپ را گل نکردم، زمانی که توپ به من رسید پله شد و خیلی سخت که آن را تبدیل به گل کنم در ضمن دو مدافع تیم حریف هم روی خط دروازه بودند و همین کار را سختر می کرد ولی تلاش می کنم در بازی های آتی این موقعیت ها را تبدیل به گل کنم.

روزبه چشمی
تیم استقلال خوزستان تیم خوبی بود. البته آنها فقط یک موقعیت داشتند و از آن به گل رسیدند ولی ما از موقعیت های خود استفاده نکردیم و در نهایت حسرت آن را خوردیم. در هفته های آینده جبران کنیم تا در ادامه به مشکل نخوریم. در بازی امروز تنها یک خطا کردم و آن هم در دقیقه 16 بود فکر می کنم داور عجله کرد و نباید به من کارت می داد ولی به تصمیم او احترام می گذارم. از قصد اخطار نگرفتم چرا که بازی سپاهان از بازی با پرسپولیس مهم تر است به همین دلیل از کادر فنی عذرخواهی می کنم.

 خسروحیدری
بازی سختی برای هر دو تیم بود و متاسفانه سه امتیاز از دست ما خارج شد. در این مدت کوتاه چند بازی  حساس داریم و باید طوری برنامه ریزی کنیم که هم نتیجه را  کسب کنیم و هم مصدوم ندهیم. تعطیلات لیگ در عملکرد بعضی از تیم ها مثل تاثیر منفی گذاشت و ما پیش از تعطیلات روند روبه رشدی داشتیم اما این وقفه بازیکنان را از حال و هوای مسابقه خارج کرد خدا را شکر هنوز در صدر جدول هستیم اما باید بدانیم با این گونه بازی کردن قهرمان نمی شویم. یک گرفتگی عضله پیش از مسابقه برای من به وجود آمد و به دلیل دو بازی حساس مقابل سپاهان و پرسپولیس کادر فنی ریسک نکرد و من بازی نکردم. من که مصدوم بودم و بازی نکردم ولی امید ابراهیمی هم به علت سرماخوردگی داشت بازی کرد همواره از ملی پوشان انتظارات زیادی می رود و همین کار ما را سختر می کند.

امین حاج محمدی
امروز قرار نبود مقابل استقلال خوزستان جزو 18 نفر باشم، یک مقدار سرماخوردگی داشتم و احساس سرما می‌کردم، به همین دلیل حس کردم حالم بد می‌شود. به خاطر سرمایی که در ورزشگاه حاکم بود، حس کردم حالم بد می‌شود و با اجازه پرویزخان به رختکن رفتم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-21 21:33:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر