فهرست
میکسدزون استقلال خوزستان/ برای اولین بار در آزادی بازی کردبم
میکسدزون استقلال خوزستان/ برای اولین بار در آزادی بازی کردبم

میکسدزون استقلال خوزستان/ برای اولین بار در آزادی بازی کردبم

آی اسپورت- صحبت‌های بازیکنان استقلال خوزستان در میکسدزون ورزشگاه آزادی را می‌خوانید:

حسن بیت سعید
برای اولین بار بود که در ورزشگاه آزادی بازی می‌کردم و با توجه به شرایط میزبانی استقلال، شرایط سخت بود و آنها نمی‌خواستند صدر جدول را از دست بدهند. اصلاً اجازه ندادیم جو ورزشگاه روی ما تأثیر بگذارد و اتفاقاً نمایش خوبی در داخل زمین داشتیم. فعلاً روی موفقیت این تیم تمرکز کرده‌ام و با این تیم قرارداد دارم و تنها تلاشم این است که به تیم ملی برسم. درواقع آرزویم این است و ان‌شاءالله به آرزویم می‌رسم.
عقیل کعبی
امروز بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم و بازی خوبی بود. برای اولین بار در این ورزشگاه بازی می‌کردم و برای برد آمده بودیم، اما نشد. به هر حال مساوی هم نتیجه خوبی است و جای شکر دارد. ما کاری به جو و تماشاگران حاضر در ورزشگاه نداریم. ما روی ترکیب تیم استقلال تمرین کرده‌ بودیم و امروز هم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم.

روح‌الله سیف‌اللهی
بازی آنچنان خوب نبود موقعیت های آنچنانی هیچ کدام از دو تیم نداشتند تیم حریف هم به دلیل عملکرد خوبی خط دفاعی ما فرصت چندانی برای گلزنی نداشت خوشحالم از این بازی سخت خارج از خانه یک امتیاز گرفتیم. انشاالله در بازی های بعد به پیروزی برسیم و در کورس قهرمانی باقی بمانیم. عدد 6 را نشان ندادم عد 24 را نشان دادم، به یاد هادی نوروزی.

فرناندو ده خسوس
بازی خوبی بود، مقابل تیم خوب استقلال بازی کردیم و باید در بازی‌های بعدی برای 3 امتیاز بجنگیم. یک مقدار مصدوم بودم و باید بیشتر بر روی آن کار کنم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-21 21:30:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر