فهرست

پیش بازی جنوا - یوونتوس؛ آزمون سخت بیانکونری در لوئیجی فراری

آی اسپورت - جنوا باور دارد که می تواند بزرگ ترین شگفتی سری آ را با شکست یوونتوس خلق کند. آن ها به نسبت یوونتوس از لحاظ بدنی آماده تر  هستند چرا که بیانکونری پنیج شنبه بسیار سختی در برابر ویولا در "یوونتوس استادیوم" داشته است.

شاگردان گاسپرینی رکورد حیرت انگیزی در خانه دارند. آن ها در 10 دیدار اخیرشان تنها 1 بار شکست خورده اند. گرچه باخت هفته ی قبلشان مقابل کیوو رکورد 4 بازی بدون شکست آن ها در همه ی دیدار ها را پایان داد.

http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Luca+Antonini+Fernando+Lorente+Juventus+v+roa_LVusGcxl.jpg
لوکا آنتونلی مدافع جنوا در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه تاکید کرد:" ما به دنبال تبدیل غیر ممکن به ممکن خواهیم بود.

تفاوت میان دو باشگاه در همه عرصه ها کاملا واضح و روشن است اما با جو فوق العاده ای که ما در خانه خواهیم داشت امیدوار به پیروزی هستیم."

جنوا در این دیدار اما غایبین زیادی خواهد داشت. آلساندرو گامبرینی قطعا بازی را از دست خواهد داد و حضور آنتونینی نیز در هاله ای ابهام قرار دارد. بازیکن غنایی تیم اسحاق کوفیه نیز در این دیدار محروم خواهد بود. با این حال اما آمادگی جیلاردینو که در این فصل 12 گل برای تیمش به ثمر رسانده است از نکات امیدوار کننده برای جنوا محسوب می شود.

یوونتوس در این فصل تنها 1 بار شکست خورده است و 14 امتیاز نیز با رم در رتبه ی دوم جدول فاصله دارد.

کنته از شاگردانش درخواست کرد که احساس مسئولیت بیشتری در ادامه ی فصل داشته اشند تا بتوانند این فاصله و این موقعیت استثنایی را حفظ کنند.

آن ها در اکتبر جنوا را با 2 گل در تورین شکست داده بودند. بازگشت پیرلو که در بازی قبل محروم بود و همچنین حضور مجدد تبس خونی تازه در رگ های یووه ی خسته در این دیدار ایجاد خواهد کرد

     
آی اسپورت
2014-03-15 23:06:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر