فهرست
پیش بازی تاتنهام - آرسنال؛ بکش تا کشته نشوی
پیش بازی تاتنهام - آرسنال؛ بکش تا کشته نشوی

پیش بازی تاتنهام - آرسنال؛ بکش تا کشته نشوی

آی اسپورت - هیچ یک از دو تیم حاضر نیستند دربی شمال لندن را بازنده از زمین خاج شوند چرا که امتیاز این دیدار می تواند در سرنوشتشان بسیار تاثیر گذار باشد.

توپچی ها برای اینکه فشارشان را بر چلسی استمرار ببخشند به چیزی جز پیروزی فکر نمی کنند و در آن سو هم شاگردان شروود امیدوارند تا سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورند.

هر دو تیم در اروپا نتایج خوبی کسب نکردند. آرسنال در مجموع با قبول شکست 3-1 مقابل بایرن از دور رقابت ها کنار رفت و تاتنهام نیز در یورو لیگ با قبول شکست تحقیر آمیز 3-1 در خانه مقابل بنفیکا، به نظر نمی رسد که آمال و آرزوهایی در این جام داشته باشد.

درگیری شروود در این دیدار با همتایش در بنفیکا بسیار خبرساز شد. شروود پس از کری بچه گانه ای که سرمربی بنفیکا برایش خواند اعلام کرد که این سرمربی کلاس کاری پایینی دارد.

گرچه تاتنهام برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می جنگد اما این احتمال وجود دارد که حتی آن ها موفق به کسب سهمیه یورو لیگ نیز نشوند چرا که تیم هایی همچون اورتون و یونایتد پشت سر آن ها در انتظار کوچک ترین لغزشی هستند.

آرسنال در 5 بازی اخیرش در وایت هارت لین موفق به پیروزی نشده است و این خبر خوبی برای شروود محسوب می شود. هر چند در این فصل آرسنال 2 بار در امارات موفق به شکست تاتنهام شده است. یک بار در اف ای کاپ و یک بار هم در لیگ برتر.

http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/696x392/jan_14/gun__1388920900_cazorla_spurs1.jpg


بعد از شکست ناباورانه مقابل استوک، ونگر به شاگردانش هشدار داد که دیگر مجالی برای اشتباه باقی نمانده است و از این پس هر اشتباهی می تواند جبران ناپذیر باشد.

تاریخ می گوید که بازی های این دو تیم همیشه جذاب بوده است. در 43 بازی میان این دو تیم، 125 گل رد و بدل شده است. تنها دیدار لیورپول - نیوکاسل با 1 گل بیشتر پر گل تر از این دیدار در طول تاریخ بوده است.

آرسنال در این دیدار دو ستاره ی خود در میانه ی میدان را در اختیار ندارد. اوزیل و رمسی غایبان بزرگ آرسنال خواهند بود.

در آن سو حضور واکر و ساندرو در هالی از ابهام قرار دارد اما موسی دمبله به احتمال زیاد این دیدار را از دست خواهد داد. داوسون و کاپوئه نیز با ادامه ی مصدومیتشان از دیگر غایبین تاتنهام در این دیدار خواهند بود

     
آی اسپورت
2014-03-15 23:28:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر