فهرست
صدرنشین داریم، مدعی نداریم! / لیگ ایران، عجیب‌ترین لیگ دنیا
صدرنشین داریم، مدعی نداریم! / لیگ ایران، عجیب‌ترین لیگ دنیا

صدرنشین داریم، مدعی نداریم! / لیگ ایران، عجیب‌ترین لیگ دنیا

آی اسپورت- لیگ برتر ایران در نوع خودش لیگ جالبی است. یکی از معدود لیگ‌های دنیا که صدرنشینش سه هفته است رنگ پیروزی را ندیده اما هنوز هم صدرنشین است!
لیگ برتر ایران هفته نهم خودش را هم به پایان رسانده اما نه صدرنشین مقتدری دارد و نه تعقیب‌کننده‌هایی که بتوانند توقف‌های صدرنشین را آنطور که شایسته است تنبیه کنند و جایگاه تیم اول را به خطر بیاندازند. در واقع بعد از سپری شدن 9هفته لیگ پانزدهم هنوز مدعی ندارد. استقلال دقیقا همان عملکردی را دارد که سال گذشته داشت. اگر مظلومی با سه تساوی پیاپی در صدر مانده، قلعه‌نویی هم در همین مقطع با سه باخت پیاپی رتبه دوم خود در جدول را همچنان حفظ کرده بود.
اما تعقیب‌کننده‌های استقلال چه تیم‌هایی هستند که به این تیم نمی‌رسند؟ سپاهان که اوضاعش از استقلال خراب‌تر است و دقیقا 4 هفته است رنگ برد را نمی‌بیند. استقلال خوزستان که به حضور در همین رتبه‌ها راضی است و توان بالاتر آمدن ندارد. و ذوب‌آهن که نای گل زدن در خانه خودش را هم ندارد وگرنه در صورت بردن گسترش فولاد و استقلال اهواز در خانه خودش الان صدرنشین جدول بود.
بنابراین با سپری شدن حدود یک‌سوم از بازی‌ها هنوز هیچ تیمی مدعی قهرمانی نیست. و این بهترین خبر برای تراکتورسازی، پرسپولیس، نفت تهران و تیم‌هایی از این دست است که شاید با یک تیک‌آف در روزهای آتی خودشان را به صدر برسانند.

کد: 9411
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-22 14:07:20
نظر دهید

۳ نظر
مهدی
پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۱۷
فقط ترکتور کبیر بقیه مهم نیستند
-
پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۶
خخخخ مهدی تو برو جشن نایب قهرمانی رو برگزار کن
-
يكشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۱۰
فقط سپاهان قهرمان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر