فهرست
پیش بازی بارسلونا - اوساسونا؛ خشم کاتالان، بر سر پامپلونا خالی می شود؟
پیش بازی بارسلونا - اوساسونا؛ خشم کاتالان، بر سر پامپلونا خالی می شود؟

پیش بازی بارسلونا - اوساسونا؛ خشم کاتالان، بر سر پامپلونا خالی می شود؟

آی اسپورت - پروژه قهرمانی بارسا در لالیگا بعد از لغرش های چند هفته ی اخیرشان به خطر افتاده است. مردان متاتا مارتینو هفته قبل نا باورانه با یک گل مغلوب وایادولید شدند. آن ها در 6 بازی اخیرشان در لالیگا 3 بار شکست خورده اند که آماری فاجعه بار برای آنان محسوب می شود.

آن ها نه تنها از رئال عقب افتاده اند بلکه حتی اتلتیکو را نیز بالای خود می بینند. همین امر موجب انتقاداتی پیرامون عملکرد تاتا و بعضی بازیکنان از جمله پیکه شده است. با این حال بارسا واکنش خوبی به همه ی این انتقادات نشان داد و توانست سیتی را در دیدار برگشت مرحله ی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان 2-1 شکست دهد تا در مجموع با پیروزی 4-1 راهی مرحله ی یک چهارم نهایی شود. درخشش مسی در این دیدار بهترین نکته برای کاتالان ها بود.

اوساسونا مقابل بارسا در نوکمپ آمار بسیار بدی دارد. آن ها هر 5 دیدار اخیرشان در این ورزشگاه را با شکست پشت سر گذاشته اند و 21 گل خورده نیز در کارنامه دارند. هر چند آن ها در بازی رفت موفق به کسب تساوی 0-0 مقابل بارسا شدند.


http://img.bleacherreport.net/img/images/photos/002/559/708/hi-res-180965646-lionel-messi-of-fc-barcelona-celebrates-with-his-team_crop_north.jpg?w=630&h=420&q=75
اوساسونا به شدت خطر را احساس می کند چرا که تنها 3 امتیاز با منطقه خطر فاصله دارد و هر گونه لغزش احتمالی می تواند برای آن ها در ادامه ی راه بسیار گران تمام شود.

اوساسونا در این دیدار امید زیادی به ساق های اوریل ریرا که 6 سال در آکادمی بارسلونا حضور داشته است، دارد.

ریرا در گفتگو با سایت رسمی باشگاه تاکید کرد: " بازی با 3 تیم بالای جدول همیشه دشوار است. اما ما سعی خواهیم کرد تا برای آن ها دردسر ساز شویم.

ما حداقل می توانیم امیدوار باشیم که کمی زندگی را برای آن ها در زمین سخت کنیم."

بارسا در این دیدار دوس سانتوس و کوئنکا را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و احتمالا به پیکه نیز بازی نخواهد رسید. پیکه که تنها 1 کارت زرد تا محرومیت فاصله دارد برای اینکه در ال کلاسیکو حضور داشته باشد، احتمالا در این دیدار به میدان نخواهد رفت.

در آن سوی میدان اوساسونا نیز بدون سیسی و میگوئل دلاس کوئواس پا به میدان خواهد گذاشت. هر چند که بازگشت مارک برتران می تواند خبر خوبی برای آن ها باشد

     
آی اسپورت
2014-03-15 23:16:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر