فهرست
عربشاهی: پیروانی مرد باشد و مغلطه نکند
عربشاهی: پیروانی مرد باشد و مغلطه نکند

عربشاهی: پیروانی مرد باشد و مغلطه نکند

آی اسپورت - ضیاء عربشاهی با رد ادعای افشین پیروانی تاکید کرد که به خاطر شکایت او شلاق خورده است و پیروانی دارد مغلطه می‌کند. عربشاهی گفت:« شلاق من به خاطر شکایتی بود که شماره پرونده آن متعلق به محمدعلی (افشین) پیروانی بود و من به خاطر شکایت افشین پیروانی شلاق خوردم شماره پرونده او کاملاً‌ مشخص است و ای کاش او برای فریب اذهان عمومی این حرف‌ها را نمی‌زد و  مثل مرد عنوان می‌کرد که به خاطر شکایت او از من، شلاق خوردم.»
عربشاهی درباره دلیل شکایت پیروانی گفت:« پیروانی مدعی شده که من به او فحاشی کردم اما من از شما می‌خواهیم تا بنویسید که همه بدانند من چه حرف بدی زده‌ام.من فقط گفتم که افشین پیروانی به نان بربری می‌گوید بیسکویت! اگر این حرف من بد است که دیگر این را هم نمی‌گویم.حتی در دادگاه قاضی به وکیل پیروانی گفت که این حرف بدی نیست اما شاید از نظر آقایان این جمله حرف خیلی بدی باشد. زمانی که می‌خواستند حکم شلاق من را اجرا کنند من از اجراکنندگان حکم خواستم که تماس بگیرند تا خود پیروانی هم بیاید و شاهد شلاق خوردن من باشد که بنا به دلایلی آنها این کار را نکردند و همه این مسائل نشان می‌دهد که من بابت شکایت او شلاق خوردم. مگر می‌شود شاکی من فرد دیگری باشد اما شماره پرونده شاکی شماره‌ای به نام افشین پیروانی باشد؟»  

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-10-22 14:26:39
نظر دهید
۲ نظر
-
پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۳
وقتی خودتو میندازی تو دعوای 2 نفر دیگه و تهمت به مردم میزنی باید پای عملش هم وایسی
سعید
پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۷
من یه سوال از آقای عربشاهی دارم چطور وقتی قاضی صحبت شمارو بد تشخیص نداده وحتی به وکیل پیروانی طبق گفته خودتان گفته اینکه حرف بدی نیست ولی باز هم برایتان حکم شلاق بریده وقطعا این حکم در تجدید نظر هم تایید شده که به مرحله اجرا رسیده واقعا چگونه ممکنه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر