فهرست
ماجراهای صادقیان: بی ام دبلیو فروخت تا خانه صدمتری بخرد!
ماجراهای صادقیان: بی ام دبلیو فروخت تا خانه صدمتری بخرد!

ماجراهای صادقیان: بی ام دبلیو فروخت تا خانه صدمتری بخرد!

آی اسپورت- او در پرسپولیس بی‌اندازه حاشیه داشت. از دعوا با همبازیان بگیرید تا اعضای کادر فنی و اعتراض به تعویض و سرپیچی از دستورات سرمربی. پیام حتی با یکی از مدیران سابق پرسپولیس هم برخورد بسیار تندی داشت و در مجموع کلکسیونی از حاشیه‌ها را رقم زد. امسال وقتی او به تیم نفت تهران رفت، خیلی‌ها می‌گفتند دوباره حاشیه‌ساز خواهد بود و علیرضا منصوریان هم نمی‌تواند کنترلش کند اما حداقل تا اینجای فصل صادقیان هیچ حاشیه‌ای نداشته است.
صادقیان تبدیل به بازیکن آرامی شده که برای رسیدن به تیم‌ ملی همه کار می‌کند. حتی خبر رسید پیام ماشینش را فروخته و با پراید این‌طرف و آن‌طرف می‌رود. بعضی‌ها هم می‌گفتند منصوریان این پراید را به او داده است. سرمربی نفت تهران اما در این‌باره توضیح می‌دهد: «پیام پراید نخریده بلکه یک پراید با راننده در اختیارش قرار گرفته که او را می‌برد و می‌آورد. خود پیام یک 206 دارد. وقتی به نفت آمد با پولی که باشگاه داد، توانست یک خانه 100 متری در سعادت‌آباد بخرد ولی احتمالاً به زودی خانه دوم را هم می‌خرد.»
منصوریان در این‌باره توضیح می‌دهد: «پیام یک بی‌ام‌دبلیو داشت که آن را فروخت. نیازی نداشت که سوار چنین ماشینی شود. ان‌شاءا... به زودی دومین خانه صد متری‌‌اش را هم می‌خرد.» سرمربی نفت تهران درباره عملکردی که پیام صادقیان در نفت تهران داشته، می‌گوید: «کادر فنی واقعاً از عملکرد پیام راضی است. او از نظر فنی و اخلاقی این فصل بسیار خوب بوده است‌؛ مخصوصاً جلوی گسترش فولاد که عالی بازی کرد.
با پیام نه در تمرین و نه در مسابقه، هیچ مشکلی نداریم و بچه‌ها فوق‌‌العاده دوستش دارند. همه مواظب پیام هستند. مخصوصاً بزرگترهای تیم از جمله عزتی، مبعلی، حمدی‌نژاد و... حتی بازیکنان خارجی ما یعنی سانتوز و نانگ هم خیلی مواظب پیام هستند. او پسر آرامی است و همه در تیم دوستش دارند. من قولی داده‌ام و قطع به یقین می‌گویم پیام صادقیان قبل از پایان سال به تیم ‌ملی دعوت می‌شود.»
     
آی اسپورت
2015-10-22 17:33:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر