فهرست
استقلال خودزنی می‌کند/ سومین تساوی پشت سر هم با 3 مهاجم!
استقلال خودزنی می‌کند/ سومین تساوی پشت سر هم با 3 مهاجم!

استقلال خودزنی می‌کند/ سومین تساوی پشت سر هم با 3 مهاجم!

آی اسپورت- استقلال وقتی با سه مهاجم به میدان آمد تصور می‌کردیم فوتبال سراسر تهاجمی را به نمایش می‌گذارد و موقعیت‌های متعددی را روی دروازه حریف خلق خواهد کرد اما این چنین نشد. ابتدا تیم حریف بود که به گل رسید و بعد تلاش استقلال منجر ‌به رقم خوردن گل مساوی شد.
همین و بس. استقلال در این بازی هم اشتباه تاکتیکی داشت همانند بازی با پدیده. برای سه مهاجمی که در میدان بودند چه کسی باید توپ را ارسال می‌کرد؟ نه جابر انصاری توی زمین بود و نه کرار! انصاری و کرار که به میدان آمدند پروپییچ هم آماده رفتن از زمین و دقایقی بعد تعویض شد.
این سومین تساوی متوالی استقلال بود. استقلال در هر بازی یک جور اشتباه تاکتیکی می‌کند. پیش‌تر هم گفته بودیم پرویز مظلومی به جای گلایه از داور بهتر است به تیمش انتقاد کند تا شاگردانش به خود بیایند و با احساس مسئولیت بیشتری بازی کنند. تیم در زمین عطش برد نداشت. کم‌تحرک بود و خلاقیت و تنوع تاکتیکی در حملات این تیم دیده نشد. این نتیجه ثابت کرد مهمتر از تعداد حضور مهاجم در زمین شکل بازی است. استقلال با سه مهاجم وارد زمین شد و اگر برتری به تعداد مهاجم در زمین بود باید برنده از میدان خارج می‌شد که این چنین نشد.
استقلال با رفع اشتباهات تاکتیکی می‌تواند شرایط را تغییر دهد. در بازی با پدیده در حالی که مبنای تیم سانتر از کناره‌ها بود پروپییچ روی نیمکت نشسته بود و در بازی با استقلال خوزستان در حالی که سه مهاجم در زمین بودند هافبک‌ها روی نیمکت نشسته بودند. بهترین مهاجم هم تا توپ نگیرد زهردار نخواهد بود و به نوعی می‌شود گفت استقلال غرق در تفکرات متعدد و شاید اشتباهات تاکتیکی شده
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-22 17:24:13
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۰۶
طوری از نذاشتن هافبک تو زمین حرف زدید که انگار خامس و مودریچ و تونی کروس رو نیمکت نشسته بودن ولی عقل مربی نرسیده بذارتشون تو زمین!! اگه کرار رو بازی میداد هم خود شما یقه مربی رو میگرفتد که چرا کرار نا اماده رو که تو تمرینات هم نبوده بازی دادید!!  
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر