فهرست

حقیقی در استادیوم تیم محبوب عادل

آی اسپورت -  تیم فوتبال روبین کازان در بندر لیورپول به مصاف تیم محبوب این شهر رفت. از سری مسابقات  لیگ اروپا ، تیم علیرضا حیقی مهمان تیم محبوب عادل فردوسی پور یعنی لیورپول بود که به تازگی یورگن کلوب را روی نیمکتش دارد. دقایقی قبل از شروع بازی ، علیرضا حقیقی ، گلر تیم ملی روی چمن ورزشگاه آنفیلد با گلر ثابت تیم روسی تمرین کرد تا او را آماده بازی کند.
حقیقی که اخیرا از فردوسی پور انتقاد کرده و گفته دوست ندارد او تصاویرش را پخش کند ، هفته قبل برای این انتقادش چند بار با طعنه های مجری محبوب 90 مواجه شد که در این دعوا به نظر صاحب حق به نظر می رسید. حقیقی می گوید آنالیز 90 درباره گل خورده تیم ملی در بازی با عمان مقرضانه بوده پس عادل حق ندارد تصویرش را نشان دهد.
این گفته حقیقی سبب شد تا عادل یکبار در تصاویر بازی ایران و ژپن بگوید اگر نام حقیقی از بازی با ژاپن حذف شود ، ایران بازی را با یک گل می برد. یکبار هم در یکی از آیتم ها گفته شود حقیقی رو نیمکت روبین کازان نشسته بود و تصویری از نیمکت تیمها پهش نمی کنند تا در 90 نشان داده شود. این بار اما تصویر حقیقی در چمن ورزشگاه آنفیلد ، ورزشگاه مورد علاقه عادل به نمایش در آمده تا این هفته بتوانند او را نشانش دهند!
منبع: خبرآنلاین
کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-10-23 10:31:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر