فهرست
پیشنهاد به یحیی؛ از اصفهان برو بیرون!
پیشنهاد به یحیی؛ از اصفهان برو بیرون!

پیشنهاد به یحیی؛ از اصفهان برو بیرون!

آی اسپورت- اگر ذوب‌آهن امروز صدرنشین لیگ برتر نیست دلیلش فقط و فقط ضعف در بازی‌های خانگی است. ضعفی که یحیی گل‌محمدی آن را به کیفیت چمن فولادشهر نسبت می‌دهد و شاید هم بتوان آن را «طلسم فولادشهر» نامید.
ذوب‌آهن در 9هفته گذشته 4بازی خانگی و 5بازی بیرون از خانه انجام داده است. از 5بازی بیرون از خانه 4برد، 12امتیاز و 8 گل زده حاصل کار ذوبی‌ها است. اما در 4بازی خانگی این تیم فقط 3امتیاز به دست آمده و حتی یک گل هم به ثمر نرسیده است. شاگردان یحیی خارج از خانه تیم‌هایی نظیر استقلال و پرسپولیس تهران، فولاد و سایپا را برده‌اند. اما در خانه خودشان حتی از پس استقلال اهواز هم برنمی‌آیند!
ذوب‌آهن تیمی است که تاکتیک‌هایش بر اساس پاسکاری‌های پرتعداد آن هم بر روی زمین تمرین شده و برای موفقیت این تیم کیفیت چمن یکی از ملزومات اساسی است. نکته‌ای که یحیی هم در نشست مطبوعاتی بعد از بازی آخرش به آن اشاره کرده است. بنابراین شاید یک راهکار جدی برای ذوب‌آهن می‌تواند این باشد که بازی‌های خانگی‌اش را در شهری دیگر و در چمنی مرغوب‌تر از زمین فولادشهر برگزار کند.
ذوب‌آهن در خانه خودش مقابل نفت تهران، استقلال اهواز و گسترش فولاد، سه مساوی بدون گل ثبت کرده در حالی که زدن فقط دو گل و بردن دو تا از این تیم‌ها کافی بود تا سبزها امروز بالاتر از استقلال و سپاهان و دیگران صدرنشین لیگ باشند. شاید این تک‌گل‌های سرنوشت‌ساز در زمین دیگری به جز فولادشهر قابلیت روییدن داشته باشند.

کد: 9411
     
آی اسپورت
2015-10-23 11:22:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر