فهرست
شوک به پرسپولیس؛ بیرانوند رفتنی شد؟
شوک به پرسپولیس؛ بیرانوند رفتنی شد؟

شوک به پرسپولیس؛ بیرانوند رفتنی شد؟

آی‌اسپورت- تمایل دروازه‌بان ملی‌پوش قرمزها به لژیونر شدن ماجرای جدیدی نیست و از مدتها قبل صحبتهایی درباره احتمال جدایی او از پرسپولیس در پایان فصل منتشر شد. طی روزهای گذشته و علیرغم حضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس، این بحث وجود داشته که نباید روی ماندن علی بیران در پرسپولیس مطمئن بود چرا که او فقط به خاطر اولتیماتوم کالدرون و قراردادی که با باشگاه دارد، به تمرین می‌رود و حتی در مصاحبه ای که بعد از دیدار با مدیرعامل باشگاه داشت، به این نکته اشاره کرد که فعلا در پرسپولیس می ماند و روی این فعلا تاکید ویژه ای داشت.

در چنین شرایطی، امروز دو روزنامه خبر ورزشی و گل در روی جلد خود به جدایی قریب الوقوع بیرانوند اشاره کرده و گفته اند حتی یکی از دلایلی که باعث ماندگاری رادوشوویچ در پرسپولیس شده، همین موضوع بوده است.

به گفته وکیل بیرانوند، او از ژاپن، پرتغال و ایتالیا پیشنهاد دارد و یکی از پیشنهادهای او بند فسخ قرارداد ۷۰۰ هزار دلاری او با پرسپولیس را پوشش می‌دهد. از طرف دیگر، گویا دروازه‌بان شماره یک قرمزها خواسته‌هایی از باشگاه داشته که هنوز برآورده نشده و روی همین اصل بود که خبر ورزشی در شماره امروزش مدعی شده ممکن است بیرانوند پرسپولیس را در اردوی ترکیه همراهی نکند.

قطعا بیرانوند یکی از کلیدی ترین مهره‌های تیم گابریل کالدرون محسوب می‌شود و باید دید در چند ساعت آینده چه خبر جدیدی از این بازیکن منتشر خواهد شد. وکیل او که در مصاحبه با گل از جدایی این بازیکن خبر داده است.

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-07-10 16:11:00
نظر دهید

۱ نظر
6
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۳۳
فقط سریع تر خطر کسر امتیاز از کیسه خیلی جدیه ، قرارداد پاتوسی هم باید تمدید بشه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر