فهرست
عربستان ۰-۲ برزیل، پیروزی دشوار سلسائو
عربستان ۰-۲ برزیل، پیروزی دشوار سلسائو

عربستان ۰-۲ برزیل، پیروزی دشوار سلسائو

آی اسپورت - سلسائو در شبی که موقعیت‌های خوبی را در خانه عربستان از دست داد، در نهایت با 2 گابریل ژسوس و الکس ساندرو در لحظات پایانی نیمه اول و نیمه دوم موفق به شکست حریف آسیایی خود شد.

اولین فرصت برای برزیل در دقیقه 11 و روی اشتباه مدافعان تیم ملی عربستان ایجاد شد اما ضربه آگوستو با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد نیمار می‌توانست زننده گل اول سلسائو لقب بگیرد اما واکنش فوق‌العاده الاویس مانع باز شدن دروازه میزبان شد. در دقیقه 26 و روی ارسال نیمار، صربه سر آگوستو در آستانه وارد شدن به دروازه عربستان بود اما یک بار دیگر سنگربان این تیم دروازه عربستان را نجات داد.

در اواخر نیمه اول برزیل بالاخره به گل رسید. پاس عمقی نیمار باعث شد گابریل ژسوس با دروازه عربستان تک به تک شده و با یک ضربه دقیق گل اول را به ثمر برساند تا 45 دقیقه نخست با برتری 0-1 سلسائو به اتمام برسد.

اولین فرصت نیمه دوم نیز برای تیم ملی برزیل ایجاد شد اما ضربه نیمار به دیرک دروازه عربستان برخورد کرد تا بدشانسی‌های او تکمیل شود. در دقیقه 60 اولین فرصت مهم عربستان روی دروازه برزیلی ایجاد شد اما ضربه الفرج روی پاس الدوساری از درون محوطه به بیرون رفت.

در ادامه جریان بازی آرام شد و اتفاقی خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد. در دقیقه 85 ریچالیسون می‌توانست با نفوذ به محوطه جریمه گل دوم را به ثمر برساند اما الاویس مانع گلزنی او شد اما داور با استفاده از VAR تصمیم گرفت گلر عربستان را اخراج کند. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد اما برزیل در دقیقه 95 و روی پاس نیمار، توسط الکس ساندرو به گل دوم هم رسید تا با همین نتیجه عربستان را مغلوب کند.

۱    
آی اسپورت
2018-10-12 23:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر