فهرست
آخرین حرف‌های فتح‌الله‌زاده درباره دربی 8 تایی
آخرین حرف‌های فتح‌الله‌زاده درباره دربی 8 تایی

آخرین حرف‌های فتح‌الله‌زاده درباره دربی 8 تایی

آی اسپورت - علی فتح الله زاده مدیر پیشین استقلال درست همزمان با سالگرد بازی ۶ تایی ها در مصاحبه ای برنامه ریزی شده از این گفت که استقلالی ها در یک بازی دوستانه ۸ گل به پرسپولیسی ها زده اند. او تاریخ این بازی را هم سال ۱۳۴۶ اعلام کرد. حرف هایی که مثل توپ صدا کردند و به سرعت در فضای فوتبال ایران پیچید. او گفت بعدا سند رو می کند و البته حرف های متناقض چند پیشکسوت هم این خبر را تبدیل به سوژه اول فوتبال ایران کرد. فتح الله زاده در راس اخبار قرار گرفت و همه افتادند دنبال موح خبری که راه انداخته بود. تا مدت ها یکی تائید می کرد و یکی تکذیب و حالا با گذشت ۴۵ روز از این اتفاق، بی آنکه اصلا سندی رو شده باشد ، او توانسته کاری کند استقلالی ها برای حریف، کری ۸ تایی ها بخوانند و اینگونه محبوبیتش را هم برای هواداران استقلال افزایش داده است. همان طور که حالا هرچه برای نماد ۴ به او خرده بگیرند ، این ۴ جا افتاده و حتی باشگاه برای درآمدزایی از پیامک ها حالا با نماد ۴، درآمدزایی می کند.    
فتح الله زاده اخیرا و در حاشیه یکی از سفرهایش به همراه اعضای تیم اپوزیسیون استقلال به خارج از کشور در جمع امیدوار رضایی، پرهام ، امیری و قلعه نویی درباره مهمترین دستاورد خبر ۸ تایی ها گفته:«حالا ما می گردیم و برای آن بازی اسنادش را پیدا می کنیم اما حداقل دستاورد این خبر ، تحت تاثیر قرار گرفتن کری های حریف بود ، دو ماه هم رفتیم به صدر اخبار!»

منبع:خبر آنلاین

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2015-10-24 13:48:02
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۰۹
خوب دیگه این یعنی پیشرفت 6 و 8 نشون میده قوتبال ایران در رده ملی و باشگاهی در اوج قرار دار !!!!
واقعا جای تاسف دار هوداران فوتبال اسیر شو بازی های مدیران از هر طیف رنگی شدن تا این دست از آدم ها خودشونو مشهور کنن و جیباشون رو پر کنن .... هوادار هم دلش با یه کری خوش باشه....!!!
اون مدیران هم در اوج محبوبیت سوار بر بنز پورشه به ریشه هوادار با پای پیاده بخنده...
reza
شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۳۵
جناب اقای رهبر اگه به سایت ناصر حجازی نگاه کنید سند ان بازی منتشر شده و جنابعالی بی خبرید. بازی که بین تاج و تیم همایون که ازبازیکنانی مانند جعفرکاشانی/همایون بهزادی و... برگزار شده بود. اقای کاشانی هم تایید کردند
-
شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۳۰
تقصیر شما مطبوعاتی هاست که به حرفهای صد من یه غاز این شوالیه ی قلابی بها میدید
فتل درپیت
يكشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۱۵
فتولا فتولا .... تو اسکولی به مولا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر