فهرست
تراکتور در تونل وحشت/ جنگ 8 روزه را کی می‌برد؟
تراکتور در تونل وحشت/ جنگ 8 روزه را کی می‌برد؟

تراکتور در تونل وحشت/ جنگ 8 روزه را کی می‌برد؟

آی اسپورت- تیم تراکتورسازی از روز سه‌شنبه این هفته (5 آبان) باید در فاصله هشت روز سه بازی بسیار سخت و حساس برگزار کند که که نتایج این سه بازی تاثیر زیادی بر سرنوشت این تیم در دو جام خواهد داشت.
تراکتوری‌ها سه‌شنبه در لیگ برتر میزبان ذوب‌آهن خواهند بود که یکی از مدعیان بالای جدول لیگ است و از قضا آنقدر در خارج از خانه موفق عمل کرده که می‌تواند در تبریز هم روز سختی را برای تراکتور رقم بزند. 4 روز بعد از این بازی تراکتورسازی به قم می‌رود تا روبه‌روی شاگردان علی دایی قرار بگیرد. صبا هم این روزها یکی از آماده‌ترین تیم‌های لیگ است و بهترین نتایج را در چند هفته اخیر گرفته است.
بعد از بازی‌ با صبا، لیگ برتر به مدت 20روز تعطیل می‌شود اما تراکتور باید در جام حذفی بازی مرحله یک‌چهارم را برگزار کند که این بازی هم فقط 4روز با مسابقه تراکتور-صبا فاصله دارد. حریف تراکتور در جام حذفی سایپا است و بنابراین شاگردان تونی بعد از مصاف با صبا 5روز در تهران می‌مانند و رودرروی سایپا قرار می‌گیرند. برنده بازی سایپا و تراکتور یکی از 4 تیم مرحله نیمه نهایی جام حذفی خواهد بود.
این بازه هشت‌روزه یکی از سخت‌ترین مقاطع برای تراکتورسازان در نیم‌فصل نخست خواهد بود. تیمی که این روزها با دو برد متوالی از بحران خارج شده برای ادامه این روند نیاز مبرمی به امتیازات این چند بازی دارد.

کد خبر: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-24 16:31:15
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۴۷
خدا شکر امسال ترکتور مثل فصل قبل کنبود بازیکن ندارد و می تونه در هر بازی از ترکیب متفاوتی از بازی های قبلی داشته باشه درباره بازیکن ها سرباز هم بازیکن های که دوست دارند در تیم باقی بموند در تیم حفظ خواهند شد بقیه که دوست ندارند می توند هر تیمی دلوشون خواست برن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر