فهرست
ناکامی مجدد چلسی؛ قهرمان در رتبه پانزدهم جدول!
ناکامی مجدد چلسی؛ قهرمان در رتبه پانزدهم جدول!

ناکامی مجدد چلسی؛ قهرمان در رتبه پانزدهم جدول!

آی اسپورت – ژوزه مورینیو یک روز تلخ دیگر را هم تجربه کرد. سرمربی چلسی در بازی تیمش مقابل  وستهامهم از بازی اخراج شد و هم تیمش با نتیجه ۲-۱ به حریف باخت.
سرمربی چلسی این بار هم به تصمیمات داور معترض بود چرا که داور دو گل این تیم را مردود اعلام کرد و نمانیا ماتیچ هافبک صربستانی آبی ها را نیز از بازی اخراج کرد. وستهام با گل مائورو زاراته از چلس mیش افتاد اما گری کیهیل بازی را به تساوی کشاند تا در نهایت اندی کارول مهاجم فراموش شده وستهام توانست گل برتری این تیم را در فاصله ۱۱ دقیقه مانده به پایان بازی با ضربه سر به ثمر برساند. این شکست٬‌ پنجمین باخت چلسی در این فصل لیگ برتر بود و باعث شاگردان مورینیو در رتبه تحقیرآمیز پانزدهم جدول قرار بگیرند. مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر حالا پشت سر تیمهایی مثل وست برومویچ٬ سوانسی و واتفورد باشد.
نیمه اول این بازی پر از حادثه بود. ماتیچ با دریافت دو کارت زرد اخراج شد. فابرگاس و کاستا به دلیل اعتراض به داور بابت اخراج ماتیچ کارت زرد گرفتند و سیلوینیو لورو کمک مربی چلسی نیز از سوی داور به سکوها فرستاده شد. گلی که کورت زوما زد به نظر می رسید که از خط دروازه رد شده اما تکنولوژی خط دروازه نشان داد که قسمت عمده توپ رد شده اما نه همه  آن.
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-25 00:29:16
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴، ۰۰:۴۱
این آدم بیشتر شومن هست تا مربی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر