فهرست

گزینه پیشنهادی ولاسکو برای سرمربیگری ایران

آی اسپورت - گرچه محمدرضا داورزنی هر گونه مذاکره با خولیو ولاسکو را تکذیب می کند اما اخبار منابع موثق حکایت از آن دارد که چنین اتفاقی افتاده است.
 از آنجایی که فدراسیون والیبال به قول داورزنی با 40 کارشناس برجسته والیبال ایران مشورت کرده، بنابراین صلاح در این است که کسی متوجه صحبت با خولیو ولاسکو نشود! 
خاطرتان باشد پس از جدایی ولاسکو از تیم ملی کشورمان، فدراسیون والیبال بدون مشورت با او اسلوبودان کواچ کم تجربه را به عنوان سرمربی برگزید و حالا دوستان نمی خواهند همان اشتباه را دوباره تکرار کنند.
 بر همین اساس با این مربی سرشناس آرژانتینی تماس گرفته شده و از او مشورت گرفتند. سرمربی سابق تیم ملی کشورمان هم سیچلوی ایتالیایی را پیشنهاد داد که به عنوان دستیار در کنار ولاسکو، تیم ملی کشورمان را هدایت می کرد.
 این مربی در حال حاضر در قطر مربیگری می کند اما ظاهرا می تواند از تیم ملی آن کشور جدا شود. با توجه به شناخت سیچلو از والیبال ایران به نظر می رسد او گزینه مناسبی برای تیم ملی والیبال ایران باشد.
 البته گروهی از کارشناسان والیبال کشورمان هم به داورزنی پیشنهاد کرده اند با عنایت به فاصله 45 روزه تا شروع مسابقات انتخابی المپیک ریو تغییر سرمربی به صلاح نیست و بهتراست با همان اسلوبودان کواچ ادامه بدهیم!
منبع: جام نیوز
کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-25 10:06:53
نظر دهید

۱ نظر
محمد
يكشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۳۹
خوب، برادر ارجمند...شما که میعرمایید تلاش میکنند که از این مذاکرات کسی با خلر بشه پس چرا شما هم مثل دیگر رسانه های به قول خودتون موثق این اخبار ر. منتشر کردید.
اگر صلاح بدانند خودشون اعلام میکنند.
موفق باشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر