فهرست
خالقی‌فر: یک‌شبه نمی‌شود به صدر جدول رسید
خالقی‌فر: یک‌شبه نمی‌شود به صدر جدول رسید

خالقی‌فر: یک‌شبه نمی‌شود به صدر جدول رسید

آی اسپورت- بعد از هفته‌ها نیمکت‌نشینی، رضا خالقی‌فر بالاخره جای خود را در ترکیب پرسپولیس پیدا کرد و در دو بازی اخیر به‌عنوان بازیکن فیکس به میدان رفت.
موضوعی که خودش با اشاره به آن می‌گوید: «خدا را بابت این اتفاق شکر می‌کنم. فکر می‌کنم ‏تلاشم خیلی در فیکس شدنم دخیل بود چون در این مدت بیشتر از همیشه زحمت‌ کشیدم. از سوی دیگر چند ‏هفته‌ای هم مصدوم بودم و حالا به بهبودی رسیده‌ام و دیگر مشکلی برای بازی کردن ندارم. البته نه من و نه بقیه هیچ‌وقت فکر نمی‌کنیم که دیگر فیکس شده‌‏ایم چون برانکو این ذهنیت مثبت را که هر بازیکنی بیشتر ‏زحمت بکشد و در تمرین‌ها بهتر باشد فیکس است، در تیم جا انداخته. همه ‏بازیکنان به این امر واقفند که اگر خوب تمرین نکنند، برانکو از ‏او استفاده نخواهد کرد و می‌دانیم که او با هیچ بازیکنی ‏تعارف ندارد.»
خالقی‌فر درباره تغییر پست دوباره‌اش می‌گوید: «در بازی با صبا هجومی‌تر بودم و باید به خط حمله ‏کمک می‌کردم اما در بازی با سیاه‌جامگان در پست هافبک ‏دفاعی به بازی گرفته شدم و وظیفه‌ام کمک به دفاع بود.» در ادامه وقتی به بازی با سیاه‌جامگان برمی‌گردیم و از میل پرسپولیس به پیروزی می‌گوییم، رضا خالقی‌فر اینطور  می‌گوید: «برای ما این موضوع ثابت شده که دیگر فرصتی برای از ‏دست دادن امتیاز نداریم. باید امتیاز همه بازی‌ها را بگیریم تا از جمع تیم‌های بالای جدولی ‏عقب نیفتیم. البته یک‌شبه نمی‌توان به صدر جدول رسید و مشکلات را حل کرد. ما هم بازی ‏به بازی پیش می‌رویم و اطمینان دارم چند بازی دیگر به جمع ‏بالای جدولی‌ها می‌رسیم.»
     
آی اسپورت
2015-10-25 11:22:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر