فهرست
مشکل سربازان برای همراهی با تیم ملی حل می‌شود؟
مشکل سربازان برای همراهی با تیم ملی حل می‌شود؟

مشکل سربازان برای همراهی با تیم ملی حل می‌شود؟

آی اسپورت - پس ازاینکه مهرداد پولادی، مدافع هافبک تیم ملی ایران بعد از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ به ایران بازنگشت، مشکلات عدیده‌ای در خصوص استفاده از بازیکنان سرباز که کارت‌های پایان خدمت آنها جعلی بود دامنگیر تیم ملی شد که از جمله آنها می‌توان عدم حضور این دسته از بازیکنان تا به امروز در اردوهای تیم ملی و حضور در ترکیب این تیم‌ها اشاره کرد.
بر همین اساس و با توجه به نیاز کادرفنی به این دسته از بازیکنان تا به امروز تلاش‌های زیادی در این خصوص از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال و حتی وزارت ورزش صورت گرفته تا جایی که مسئولان این وزارتخانه نیز طی هفته‌های گذشته نامه‌ای را برای حل مشکلات ملی‌پوشان سرباز به سازمان نظام وظیفه ارسال کردند.
هرچند که در این خصوص هنوز سازمان نظام وظیفه و معاونت انسانی ستاد کل نیروهای مسلح چراغ سبزی را به فدراسیون فوتبال نشان نداده‌اند اما در همین راستا قرار است طی هفته جاری جلسه مهم دیگری در جهت رفع مشکلات این دسته از ملی‌پوشان بین مسئولان تیم ملی با نظام وظیفه برگزار شود تا شاید مشکل بازیکنانی از جمله بختیار رحمانی، سروش رفیعی، احمد عبدالله‌زاده و ... برای همراهی تیم ملی حل و فصل شود.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-25 11:23:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر