فهرست
همه رکوردهایی که بایرن در این هفته شکست
همه رکوردهایی که بایرن در این هفته شکست

همه رکوردهایی که بایرن در این هفته شکست

آی اسپورت - بایرن مونیخ در هفته دهم بوندس لیگا با پیروزی ۴ - صفر خانگی مقابل کلن به اولین تیم تاریخ آلمان تبدیل شد که به رکورد هزار پیروزی در سطح اول فوتبال این کشور می‌رسد اما این تنها رکوردی نیست که تیم گواردیولا با این پیروزی ثبت کرد. سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ در گزاشی سه رکورد دیگری که با این پیروزی به نام بایرن ثبت شده را بررسی کرد.
ادامه روند بهترین شروع تاریخ لیگ
بایرن با پیروزی مقابل کلن به رکورد ۱۰ پیروزی در ۱۰ هفته ابتدایی لیگ رسید. رکورد قبلی تاریخ بوندس‌لیگا هشت پیروزی در هشت مسابقه بود که خود بایرن در فصل ۱۳-۲۰۱۲ ثبت کرد. بهترین شروع تاریخ لیگ‌های معتبر اروپایی با ۱۱ پیروزی در ۱۱ بازی در اختیار تاتنهام انگلیس است که در فصل ۶۱ - ۶۰ ثبت شد. 
رکورد زدن گل در آغاز
چهار گل بایرن مقابل کلن، تعداد گل‌های زده این تیم در ۱۰ مسابقه ابتدای فصل را به عدد خیره‌کننده ۳۰ رساند. رکورد قبلی بیشترین گل زده در ۱۰ هفته ابتدای لیگ در اختیار بایرن ( ۷۷-۷۶) و آینتراخت فرانکفورت (۷۵-۷۴) با ۳۲ گل بود.
گل‌زن‌ترین زوج تاری
روبرت لواندفسکی و توماس مولر ۲۳ گل از ۳۰ گل بایرن در ۱۰ هفته اول بوندس‌لیگای این فصل را به ثمر رسانده‌اند (مولر ۱۰ و لواندفسکی ۱۳ گل). هیچ دومهاجم دیگری در تاریخ بوندس‌لیگا این تعداد گل نزده.

منبع: وبسایت 90

کد خبر:9402
 
     
آی اسپورت
2015-10-25 13:19:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر