فهرست
خلعتبری: رحمتی گل آقاست ولی به او گل می‌زنم
خلعتبری: رحمتی گل آقاست ولی به او گل می‌زنم

خلعتبری: رحمتی گل آقاست ولی به او گل می‌زنم

آی اسپورت - محمدرضا خلعتبری فصل خوبی را پشت سر نگذاشته است اما به پیروزی تیمش در مقابل استقلال امیدوار است. خلعتبری در آستانه بازی حساس استقلال و سپاهان حرف‌های جالبی در مورد این بازی، کارلوس کی‌روش و سید مهدی رحمتی زده است:
با اختلاف 2 گل می‌بریم
آدم قبل از هر مسابقه‌ای یک احساس دارد. الان هم احساس من می‌گوید با اختلاف ۲ گل برنده می‌شویم. البته توپ‌ گرد است و فوتبال غیرقابل پیش‌بینی، چنانچه هرگز فکر نمی‌کردم با سیاه‌جامگان در اصفهان مساوی کنیم، روند بازی و موقعیت‌هایمان هم طوری بود که باید با اختلاف به پیروزی می‌رسیدیم اما هرچه زدیم توی گل نرفت ولی امیدوارم دوشنبه ۳ امتیاز را بگیریم.
اینقدر به رحمتی گل زده‌ام حسابش از دستم در رفته
یک بار زمانی که در پرسپولیس بودم، گفتم ۵ دقیقه هم بازی کنم به رحمتی گل می‌زنم. از روی رفاقت و صمیمیت آن حرف را زدم. توی صنف ما فوتبالیست‌ها، دروازه‌بان‌ها اخلاق خاص خودشان را دارند، شاید ۲، ۳ دروازه‌بان داشته باشیم که گوشت‌تلخی کنند اما اکثر دروازه‌بان‌ها آدم‌های خوبی هستند و برخلاف جثه درشت و چهره عصبی‌شان بسیار مهربان و بامعرفت هستند. خود من سال‌هاست با شهاب گردان رفاقت عمیقی دارم، در واقع یکی از برادرانم است. در اردوهای مختلفی یا در محیط خارج از فوتبال با رحمتی هم بوده‌ام و او هم انسان خوبی است، سیدمهدی یک پارچه آقا و گل است. با این حال گهگداری به او گل می‌زنم!  اینقدر به داش مهدی گل زده‌ام که حسابش از دستم دررفته است (خنده).
کی‌روش دروازه‌بان مهربانی نبوده است!
جدا از این بحث‌ها باید بگویم در میان دروازه‌بان‌های کشورمان جای رحمتی و گردان در تیم ملی خالی است و امیدوارم به زودی آنها را در تیم ملی ببینیم چون لیاقتش را دارند. در مورد خودم هم باید بگویم همه چیز دست کارلوس کی روش است، او هم دروازه‌بان بوده ولی معلوم است دروازه‌بان مهربانی نبوده (خنده).

منبع: خبر ورزشی

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-25 13:36:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر