فهرست
جلسه سرنوشت‌ساز برای آقای مربی/ کواچ دیپورت می‌شود؟
جلسه سرنوشت‌ساز برای آقای مربی/ کواچ دیپورت می‌شود؟

جلسه سرنوشت‌ساز برای آقای مربی/ کواچ دیپورت می‌شود؟

آی اسپورت- در پایان نمایش ناامیدکننده تیم ملی والیبال ایران در جام جهانی ژاپن، اسلوبودان کواچ برای سپری کردن دوران مرخصی به کشورش بازگشت. او ظرف مدت یک سال، جایگاهش را در بین علاقه مندان تیم ملی و ستاره های تیم ملی والیبال ایران از دست داده بود و مذاکرات ایمیلی فدراسیون با این مربی در شرایطی ادامه داشت که به نظر می رسید کواچ شانس زیادی برای ادامه همکاری با تیم نداشته باشد. تلاش داورزنی برای تزریق یک مربی ایرانی به نیمکت کواچ و مقاومت او، وضعیت این قرارداد را پیچیده تر کرد. 
بوبان بامداد سه شنبه وارد ایران خواهد شد تا مذاکره نهایی را با مدیران فدراسیون والیبال ایران انجام بدهد. او بعد از ارائه گزارش به فدراسیون، عصر همان روز در جلسه کنفرانس مطبوعاتی نیز حاضر خواهد شد و به سوالات خبرنگارها پاسخ خواهد داد. به احتمال فراوان در زمان برگزاری این جلسه، تکلیف همکاری کواچ با تیم ملی والیبال روشن شده و او در صورت بقا در سمت مرد اول تیم ملی، به تماشای مسابقات لیگ والیبال خواهد رفت. 
قطعِ همکاری فدراسیون با کواچ، به معنایِ اعتراف به شکست در پروژه جانشینی ولاسکو خواهد بود. اتفاقی که اگر در راه انتخاب جانشین برای کواچ نیز تکرار شود، باز هم شانسِ صعود به المپیک را از تیم ملی می گیرد. به نظر می رسد در شرایط فعلی، ستاره های سرکش والیبال ایران به مربی بزرگ تر و باتجربه تری نیاز داشته باشند. مردی که به سادگی، مغلوبِ اراده جمعی بازیکنان نشود و قافیه را نبازد. 


کدخبر:9405 
     
آی اسپورت
2015-10-25 15:09:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر