فهرست
اخطار جدی کیروش به حاج صفی‎؛ به گوام نیایی دیگر دعوت نمی‌شوی
اخطار جدی کیروش به حاج صفی‎؛ به گوام نیایی دیگر دعوت نمی‌شوی

اخطار جدی کیروش به حاج صفی‎؛ به گوام نیایی دیگر دعوت نمی‌شوی

آی اسپورت- احتمال دارد نام احسان حاج صفی به لیست سیاه کارلوس کی روش اضافه شود و او هم مثل محمدرضا خلعتبری، سیدمهدی رحمتی، هادی عقیلی و ... دیگر رنگ تیم ملی را نبیند.
اگر چه در ظاهر رابطه سرمربی تیم ملی با احسان عالی است و کی روش به بازی این لژیونر جدید فوتبال ما علاقه دارد اما اخیرا در پی ابهاماتی که پیرامون حضور یا غیبت حاج صفی در بازی ایران و گوام به وجود آمده به کی روش گفته اند احسان می خواهد نداشتن ویزای گوام را بهانه کند و به جای همراهی تیم ملی در این بازی، در آلمان بماند و در تیم باشگاهی اش جا بیافتد.این حرف حسابی کی روش را عصبانی کرده و او از طریق افشین پیروانی به حاج صفی پیغام داده یا از آلمان برای دریافت ویزای گوام اقدام می کنی و به سفارت آمریکا حافظ منافع گوام در آلمان می روی و ویزا می گیری تا در گوام همراه تیم ملی باشی یا اگر به هر دلیلی به گوام نیامدی، دیگر به تیم ملی دعوت نمی شوی!
روزی که ملی پوشان برای دریافت ویزای سفر به گوام به امارات رفتند و در سفارت آمریکا حاضر شدند، حاج صفی به آلمان رفت و مدیر برنامه اش در آلمان قول داد برای او ویزای گوام را بگیرد اما تا به حال این کار انجام نشده و کی روش هم در این فکر است که مبادا حاج صفی می خواهد تیم باشگاهی اش را به تیم ملی ترجیح بدهد؟! این همان کاری است که کی روش از آن نفرت دارد.

کدخبر:9412
 
     
آی اسپورت
2015-10-25 16:00:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر